Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Most mondjátok neg. Ez normáli...

Most mondjátok neg. Ez normális? 😂😂

Figyelt kérdés
A párom és a macskám kergetőznek a házban...ha nem szólok rájuk h elég lesz már akkor akár egész nap futkosnak egymás után mint az idióták 😄😄 imádom nagyon cukik 😍 másnál is előfordul ilyesmi? Vagy csak az én szerelmeim ilyen hülyék? 😂😂

2017. okt. 5. 17:54
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
42%
Én a kutyával csinálom ezt. :D
2017. okt. 5. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
42%

Nem értem, mi ebben a cuki!


Ez egy komoly stratégiai küldetés!


Nem vicc, meg móka kacagás!


Nem mellesleg igen komoly mentális és fizikai próbatétel!

Pláne ha kiterjed egy jelentősebb méretű, stratégiai pontokkal teletűzdelt kertre is!

Próbáljon csak valaki becserkészni egy macskát! Úgy, hogy van hova bújnia, menekülnie!


(Viccet félretéve, egy ilyen "harcászkodásnál" a macska számára könnyen félreérthető lehet 1-1 helyzet, ezért sose feledkezzünk meg a játék végén a megfelelő "feloldó" befejezésről!)

2017. okt. 5. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Én is szoktam kergetőzni a macskával, meg "gyurmázni" is szoktam, így játszunk egymással, mindketten élvezzük. :D
2017. okt. 6. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!