Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mondjatok, hogy ez normális...

Mondjatok, hogy ez normális es nem kell aggódni legyszi?

Figyelt kérdés
5+4 hetes terhes vagyok. Beagyazodas óta szurkalt, fajt es gorcsolgetett a hasam. Hajolva, ágyban fordulva éreztem a szurkalodast es kisebb mozgásra is gorcsolt a hasam. De tegnap óta semmi. Elmúlt. Ugye ez jót es nem rosszat jelent? Sokkal több magnéziumot is szedek pár napja pont emiatt. De most meg olyan mintha mar nem is lennék terhes. Ikreket láttak 5 hetesen es annyira féltem oket. . Néha meg gorcsolget a hasam de keveset. Hányingerem az nincs csak étvágytalanság.
2017. ápr. 14. 13:31
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer elmúlik a szurkálás, görcsölés, lehet nálad pont a magnézium miatt. De ezekből nem lehet kiindulni, amíg nincs vérzés és/vagy erős görcsölés, jó eséllyel minden rendben.
2017. ápr. 14. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Koszi. Vérzés nincs es pont hogy múlt a gorcsoles.
2017. ápr. 14. 13:59
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Normális. Pihenj sokat és szedd a magnéziumot továbbra is.
2017. ápr. 14. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!