Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Sűrű utazás, macska otthon....

Sűrű utazás, macska otthon. Mik a lehetőségek?

Figyelt kérdés

Olyan munkám lett, hogy nagyon sűrűn el kell utaznom itthonról, akár több hétre is. A macskámat nem tudom magammal vinni.

Ahhoz képest, hogy anyám varrta anno a nyakamba (értsd: megjelent a talált macskával, hogy az enyém lesz vagy megy menhelyre mert neki nem kell),segíteni, ellátni addig nem hajlandó nyilván.

Panziók, amiket eddig találtam, nem túl barátságosak, nem akarnám, hogy hetekig ketrecben sínylődjön. A barátaim nem érnek rá napi kétszer a macskához rohangálni és nem is akarnak.

A panzión kívül ismertek még valami lehetőséget? Ha nem, akkor tudtok olyan panzióról, ami nem ketreces megoldással működik?


2017. okt. 10. 14:15
 1/4 A kérdező kommentje:

Bocsi, azt kihagytam, hogy elsősorban Budapesten.

Ha azon múlik, akkor akár az agglomerációban is, csak jó helye legyen az állatnak.

2017. okt. 10. 14:17
 2/4 anonim ***** válasza:

Esetleg ők?

[link]

2017. okt. 10. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Pontosan erre lenne szükségem, hálás köszönet!

Ha tehetném, rátapadnék a zöld kézre :))

2017. okt. 10. 22:53
 4/4 anonim ***** válasza:
Nincs mit, remélem segítségedre lesz. :)
2017. okt. 11. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!