Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért hány összevissza a macskám?

Miért hány összevissza a macskám?

Figyelt kérdés

Nem a hányás okát kérdezem. Hanem arra vagyok kíváncsi, hogy ilyenkor miért járja be az egész szobát és csinálja mindenhova? Mikor haza jövök, 10 különböző helyen is fogad a trutyi. És ezt úgy képzeljétek el, hogy olyan helyeken is van amerre a nap folyamán egyébként soha nem is mászkálna. Amikor hányós, akkor viszont megy mindenfelé.


A másik cicám olyan ügyes volt, ő mindig az alomba végezte.



2017. okt. 10. 19:31
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Nekem is az egyik macskám ügyes hányó, mindig a fürdőszoba kövére adja az ajándékot. A másik ciccem pedig mindig valamilyen szőnyeget céloz be, lehetőleg akkor aknázik amikor senki sem látja, hogy aztán jól belelépjek. Tavaly elkapott egy hányós betegséget, na utána tisztítóba vittem a gyapjúszőnyeget.

Egyébként szőroldó pasztát próbáltátok már?

2017. okt. 16. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
12 éves macskánál az ilyet már nem lenne szabad sziriszarikra fogni, minimum egy teljes labor, veséje, mája, pajzsmirigye hogy áll.
2017. okt. 16. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

nemrég csináltunk labort, minden rendben volt

az állatorvos meg csak körberöhögött, hogy semmi baja ennek a macskának, minek aggódok meg szórom a pénzt rá folyton

2017. okt. 16. 20:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!