Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Találtam egy terhes cicát!...

Találtam egy terhes cicát! Hogyan segithetnék rajta?

Figyelt kérdés

nagyon aranyos tigris csikos cicát találtam..

terhes -nem volt szivem ott hagyni az uton..olyan gondterheltnek láttam és mintha összeverték volna:(igy befogadtam..

mit tehetnék? a pocakja elég nagy már..fogalmam sincs mennyi idö van neki hátra..megetettem és letöröltem a bundáját is már...hizeleg és állandóan éhes..

tanácsokat ötleteket várok

elöre is köszi


2010. máj. 31. 16:31
 1/8 anonim ***** válasza:
Vidd el orvoshoz, vegyél neki féreghajtót, bolhairtót. Ki lehet ivartalanítani, de nekem nem lenne szívem ekkora macskákkal. De gazdát találni nekik nehéz.
2010. máj. 31. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
állatvédőket hívj,ha nem tudod befogadni. iwiwen van egy csomó ilyen.
2010. máj. 31. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

hát először azt kell eldöntened, hogy meg szeretnéd e tartani. ha igen, akkor állatorvos, ő ad féreghajtót, pár száz forint, megvizsgálja, parazita írtót is kérj (bolha, kullancs) vegyél cicatápot (konzervnek túl nagy a viztartalma tehát csak azzal etetni nem tanácsos,mert hiába eszi magát tele vele, nem elég magas a fehérjetartalma, inkább kiegészitőnek add neki) szerezz egy viszonylag zárt dobozt, tegyél bele egy régi törölközőt ( nagyon bolyhos, puha rongyot nem jó alá tenni ilyenkor, mert a kicsiket ahogy nyalogatni fogja mindig egy adag pöszmötöt is be fog nyelni) legyen előtte mindíg fris víz, és szülés után ne bolygassátok a piciket, nehogy elköltöztesse őket. van olyan cica akit nem zavar, van aki nagyon érzékeny rá

ha nem tudod befogadni, akkor keres a neten bfogadó helyeket, és vid el hozzájuk, vagy nálunk az állatorvos is átvszi a kóbor állatokat, nem tudom a tiétek folalkozik e ilyesmivel

2010. máj. 31. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Először is ,vidd el állatorvoshoz,aki megvizsgálja, egészséges -e. A többit vele is megbeszélheted.
2010. máj. 31. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Meg tudod tartani? Ha igen, akkor állatorvostól féreghajtó, bolhairtó. Valahol csinálj neki egy zugot, és tereld oda rendszeresen, oda fog fialni. Kiscicáknak valahogy gazdi, utána a cicát ivartalaníttasd. ÉS persze sok sok hamit neki:)))

Nagyon kedves vagy, hogy befogadtad :D

2010. máj. 31. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat..

lehet megtartom..még ezt át gondolom:)

de hivtam az állatdokit..holnapra kaptunk idöpontot

valahonnan meglehet tudni hogy hány kölyök lehet benne?tudom furcsa csak most átfutott az agyamon..ha megtartom akkor mekkora helyre lesz szüksége a kicsikkel

2010. máj. 31. 16:49
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Az én macskámnak viszonylag kicsi hasa volt, mégis 6 minicini született úgyhogy.... számolj kb 5 kicsivel. Egy nagyobb doboz, ami akkora mint egy láda elég lesz.
2010. máj. 31. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kérsz ultrahangot az orvosnál. Az én közepes kutyámnak 4000 Ft volt.
2010. máj. 31. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!