Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A kandúr cicák tényleg kevésbé...

A kandúr cicák tényleg kevésbé "kedvesek", mint a nőstények?

Figyelt kérdés
Van egy lány cicánk, őt menhelyről hoztuk, már fél éves volt. Ő igazi ölbecica, nagyon bújós, imád minket. Most hoztunk mellé ismerősöktől egy kandúr kiscicát, egyelőre elég félős, nyilván ez változhat. Viszont több helyről hallottam már, hogy a kandúrok nem olyan bújósok, érdekelne olyanok véleménye, akiknek fiú cicájuk van. (Egyébként benti cicák, és ivartalanítva lesz a kandúr is.)
2017. nov. 18. 10:37
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Az én kandúr cicám még ivarosan elég vadóc jellem volt, ivartalanítás után viszont nagyon bújós lett.


A nőstény cicám, ő már idős, mindig is bújós volt, de mióta bent van velem a házban, azóta még kedvesebb, hízelgősebb lett.

2017. nov. 18. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
tenyésztő vagyok, ezért egyik cicám sincs ivartalanítva. nálunk a kandúr és a nőstények is ugyanolyan ragaszkodóak és bújosak.. viszont van vadóc ivartalanított cicám, ő félős, nem bújos (egy garázsból hoztuk el ahova csak kaját dobtak be neki.. nem kell ragoznom szerintem)
2017. nov. 19. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!