Kezdőoldal » Állatok » Macskák » 6 hetes cicám csak az újjamról...

6 hetes cicám csak az újjamról hajlandó enni de onnan is csak kevest! Mit tegyek? Mennyit eszik egy ilyen cica?

Figyelt kérdés
2010. jún. 1. 08:38
 1/2 anonim ***** válasza:

még szoptatni kellene.


[link]

2010. jún. 1. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Pár évvel ezelőtt kényszerből elhoztam egy alig 6 hetes kiscicát és mivel nagyon soványka, alulfejlett volt 2 óránként etettem. Éjjel is. Egy mokkáskanálnyi konzervet adtam neki evésenként. Volt, hogy megette, volt, hogy nem.

Szóval nagyon keveset és sokszor esznek még ilyenkor. Próbáld megkínálni másféle étellel is, hátha az jobban bejön neki. Darált főtt hús, kefír, tubusos boci sajt, junior konzerv... lehet próbálkozni. Az egyik macskám csak a száraztápot eszi, a másik csak a konzervet, vagy a házikosztot. Tudnak válogatni.

2010. jún. 1. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!