Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hashajtás!? Én teljesen...

Hashajtás!? Én teljesen elképedtem, valaki elmagyarázná nekem?

Figyelt kérdés
Tegnap kérdeztem a barátnőmet, hogy mikor találkozunk végre. Azt mondta, hogy mostanában nem ér rá, mert hashajtásos fogyihetet tart, mivel nem mozdultak a kilók. Szerencsére soha nem volt súlyproblémám, de ha lenne, nem így orvosolnám. Nem tudom felfogni, miért jó a pár napos hashajtás? Mivel beszélhetném le?
2009. aug. 13. 11:52
 1/5 anonim ***** válasza:
96%

Egyrészt.. Biztos vagy benne, hogy nem kamuzik? :P


Ha igen, akkor az még rosszabb. Legalábbis az egészségére. Hashajtással nagyon gyorsan kiürülnek a létfontosságú sók a szervezetből, és ha ezt valaki kúra szerűen műveli, ott akár komoly gondok is akadhatnak.

2009. aug. 13. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
96%

Amikor elkezdtem fogyózni, az első 20 kiló leadása után már egyáltalán nem volt székletem. A maradék 5 kilót hashajtó segítségével adtam le, mert minden étel amit megettem bennem maradt, és nem csak rosszul éreztem magam, mert felvoltam puffadva és rossz volt a közérzetem, de a kilók sem mentek sehova... úgyhogy alkalmanként, úgy kétnaponta bevettem egy hashajtót. Sokat segített nekem. Jobb lett a közérzetem és segített leadni a maradék kilókat. Nem szoktam rá, azóta teljesen rendbe jött az emésztésem, és egészséges, boldog vagyok.

Úgyhogy nem kell feltétlenül a legrosszabbat gondolni a hashajtásról :)

2009. aug. 13. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Dehát ez butaság, mert ami kiürül, az nem zsír és ugyan úgy vissza fogja hízni?

Sajnos biztos vagyok benne, hogy igazat mond... Köszönöm az eddigi válaszokat :)

2009. aug. 13. 12:31
 4/5 anonim ***** válasza:
72%
olyan ez, mint a bulimia. Megeszi a sok kaját, majd beveszi a hashajtót, hogy ne szívódjanak fel a dolgok. Legalábbis ezt gondolja és el is hiszi, hogy jó...
2009. aug. 13. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
hashajtás = vízveszteség. Szószerint kifossa magából a vizet. a súlya kevesebb lesz, mivel a testünk 80%-a víz.., de ez nem fogyás, mert csak aszalódni fog, a zsír ugyanannyi marad rajta. Sőt, a teste méginkább ráfog állni a zsírok raktározására mint eddig. Továbbá amíg nincs a testében emészthető tápanyag, gondolok itt elsősorban fehérjére, addig az éhezés miatt az izmait fogja bontani, ami újabb súlycsökkenést jelent de fogyást NEM. (fogyás = zsírból fogyás). És akkor gondold csak át hogy a koplalás miatt (mert ez koplalás, nincs benne rendes tápanyag mert ami bemegy az egyből kijön) milyen izmokat bonthat? Vannak ugye a vázizmok, tiszta sor. Aztán a szívizom, stb. Annyira nem éri meg.
2009. aug. 31. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!