Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ruhes a macskam fule mennyibe...

Ruhes a macskam fule mennyibe kerul a gyogyitasa?

Figyelt kérdés

Ruhes a macskam fule nagyon faj neki, keservesen nyavog es vakarja egesz nap, el akarom vinni allatorvoshoz de elotte meg szeretnek bizonyosodni hogy mit csinal vele es mennyibe kerul, sajnos anyagilag nem allunk jol de jo lenne meggyogyitani.

Koszonom elore is a valaszokat!



2017. dec. 2. 22:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Pár ezer forintból megvan. Nem tudom mennyi vizitdíjat kér el a doki, de a miénk adott neki cseppet és az 1-2 ezer forint volt, ő nem szokott pénzt felszámítani azért hogy kezeli, csak a szerek árát kéri el.

Vidd el mindenképp mert nagyon szenved szegény.

2017. dec. 2. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Es azert kell fizetni ha ilyen burat rak a fejere ne vakarja szet a fulet?
2017. dec. 2. 22:51
 3/12 anonim ***** válasza:
Nem hiszem hogy fog rakni rá, de ha mégis valószínűleg az is párszáz forint, nem drága.
2017. dec. 2. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Igen a "búra" is pénzbe kerül, 7-800Ft, de akkor nem engedheted ki a lakásból, mert 10perc múlva vége lesz, elüti, vagy elkapja valami.

Egyébként a füle lehet, hogy nem is rühes, hanem atkás, mindenképpen kellene hozzá orvos, mert nem ugyanazzal gyógyítják. Ha kapsz egy megfelelő kenőcsöt, akkor nem fogja vakarni.


Kérlek, mindenképpen vidd el a cicát az orvoshoz, kérd el a telefonszámát, írd meg nekem a nevével együtt privátban és én megbeszélem vele, hogy majd én kifizetem a kezelést.

2017. dec. 2. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

A fülrühesség és fülatkásság ugyanaz, csak más az elnevezése és több gyógyszer is van a kezelésére, orvosa válogatja melyiket használja. Van fülcsepp is és van sima élősködők elleni csepp is, mind hatásos rá.


A lényeg hogy ez nem egy ördögtől való betegség, nagyon kellemetlen és fájdalmas a cicának de könnyen megoldható és kezelhető.

2017. dec. 2. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
2017. dec. 2. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Búra nincs, az enyém cseppet kapott, azt egy hétig mindennap kellett rakni a fülébe. Utána kb. 3 hét volt mire eltűnt teljesen minden atka. 5 ezer volt cseppel együtt.
2017. dec. 2. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Az én cicám krémet meg valami fültisztító folyadékot kapott.Kb 5000Ft volt a kettő együtt.Szépen helyrejött a füle,de pár hónap után megint rühes lett.Akkor mondta a doki,hogy megelőző cseppet is kellene használni.
2017. dec. 3. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

#5

4-es vagyok és valóban tévedtem, a kettő ugyanaz.

Mindez a lényegen nem változtat, a cicát sürgősen orvoshoz kell vinni, mert ahogy olvasom, továbbterjed a hallójáratba ás komoly gyulladást okoz. Emellett a cica szenved a pokoli viszketéstől, majd a fájdalomtól.

Szeretném megerősíteni Kérdező, hogy keress meg, segítek megoldani a problémát!

2017. dec. 3. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
36%

Mi van a cicával Kérdező?

Elvitted a nyomorultat orvoshoz?

2017. dec. 4. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!