Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Van valakinek egy jó tippje?

Van valakinek egy jó tippje?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Vettem pár hónapja egy ajtós macskaalmos tálat, hogy ne kaparják ki mindig az almot. Gondoltan végre kitolok velük es nem kell óránként felsöpörnöm.

Először nem raktam rá a fedelet, hogy megnézzék. Aztán az ajtót vettem ki es be is másztak, használták az almot. Visszaraktam 2 hét után az ajtót, hogy használják akkor így, de nem mennek be. A régi almostálcát használják, nem hajlandóak bemenni az újba. Szerettem volna egy másik fedett almostálat venni, de így nem merek, mert nem fogják használni. Van valakinek valami jó ötlete?

Látok heti 1x nyomokat, hogy valamelyik bemegy (gondolom körülnézni), de nem használják arra amire kellene...



#macska #macskaalom #alomtál #fedett alomtálca
2017. dec. 7. 10:35
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

#10

Én vagyok a "linkes":)

Én is néztem, de ez nekünk kicsi.:(

2017. dec. 7. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
#10! Ilyesmim van nekem is, direkt jó magas és kiszórják. Olyanok mint az elefántok. :/ a nőstény az rááll a szélére és mint az őrült, kaparja kifelé az almot. Mindig csak egy irányba. Aztán még a mancsait is lerázza amikor végzett. :D
2017. dec. 7. 16:17
 13/19 Maxitabi ***** válasza:

Jót mosolyogtam az íráson... Ismerős a dolog.

Én Aldis szennyeskosarat használok (persze nem a lyukacsosat :)), a mane coon miatt,de így is kimegy minden a szilikátos alomból!

2017. dec. 7. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
#13 Pedig mennyivel hatékonyabb lenne a lukacsos szennyeskosarat használni erre :DDD nem is értem :D
2017. dec. 7. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk mindkét cica ügyesen átszokott a fedeles wc-re. Bár nem nagyon szívlelték eleinte, az egyik cica rendszeresen az ágyamba pisilt. Én rögtön ajtóval együtt raktam ki nekik. De előtte viszont tréningeztem őket külön, megtanítottam nekik az ajtó működését és használatát. Jutalomfalatért kellett átjutniuk az egyik oldalról a másikra. Ehhez csak a tálca tetejét+ az ajtót használtuk, az alját nem. De éles helyzetben tudták már, mit kell csinálni. A mancsukkal nyitották ki mindig az ajtót. :)
2017. dec. 8. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Nekünk ajtós van, viszont az ajtót felhajtottuk, így nem kell átmenniük rajta. Furcsa módon így már örömmel bele végzik a dolgukat.. :D
2017. dec. 8. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Most leszedtem az ajtót és használják. -.- nem tudom ezen mi olyan ijesztő, amikor nehéz vázákat is simán le tudnak tolni az asztalról ha nem vagyok itthon, viszont a lengőajtóval nem boldogulnak. :D
2017. dec. 8. 22:59
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
cicalogika... :D
2017. dec. 9. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Boldogulnának vele, de bezártságérzetük van tőle, nekik olyan mint egy csapda.

Egész pici kortól kellett volna szokniuk.

2017. dec. 9. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!