Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Szeretem a macskám de mégsem...

Szeretem a macskám de mégsem mit tegyek?

Figyelt kérdés
3 napja van meg a cicám nagyon vártam 10 éve készültem rá de most hogy itt van nagyon nem tudom mit csináljak mert szeretem de mégsem eljátszok vele de konkrétan nincs időm magamra tanulni sem tudok tőle anyukám viszont nagyon megszerette mit csináljak?Csak normális válaszokat kérek

2017. dec. 31. 12:49
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
A macska még csecsemő gyakorlatilag. Örömmel tudatom veled, hogy anya lettél. Ez ilyen.
2017. dec. 31. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Ilyrnkor jobb, ha van mellette tesó, anyuka. Hamar megszokja ám, hogy egyedül van, de még babuci, igényli a törődést játékor, de nem nulla 24-ben.Később el fog feküdni.

Valami játék is kellene neki, nyugodtam megteszi egy sapka bubja vagy egy vöröshagyma. Az enyém állandóan azzal focizott. Valami legyen neki, nem pénz kérdése.

Az allergiára nem tudok mit mondani, de ez gàz.

Csak kérlek ne dobjatok ki, add oda valakinek! Az is lehet, hogy elmúlnak a tünetek! Most meg vigyázz rá, az enyémek rettegnek szilveszterkor!

2017. dec. 31. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!