Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Vannak itt cicával Barf-ozók?

Vannak itt cicával Barf-ozók?

Figyelt kérdés

Kutyámmal akarom elkezdeni, de eszembe jutott, hogy talán a cicát is jobb lenne így etetni. De erről még nem sokat hallottam/olvastam, tehát vannak kétségeim.


-Náluk mik a tabuk, amiket nem lehet adni?

-Egyáltalán mikre van szükségük a Barf részeként?

-Hogy lehet megoldani, hogy egész nap kint legyen előtte az étel, anélkül, hogy megromlana? Cicáknál így szokás, mert sokszor kicsit esznek. Ha én reggel meg este vagyok csak itthon, akkor nem tudom ennél többször megetetni.

-Idős cica, kb. 4 foga van már csak, a nyers húst biztos hogy nem tudná elrágni. Ettől nem lenne baja?Néha adok neki kicsire vágva, de csak nyeli egészben.



2018. jan. 2. 04:49
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Én darálthússal nyersetetek. A nyerskosztos cicák oldalt én is ajánlom, minden tudnivalót ide nem igen lehet leírni, s biztosan kis is hagynék valamit :)

Egyébként az én macskám finomra darálva kapja a csontot, de a csontliszt is jó.

Naponta 2-3x kap enni. Szuper súlyban van, napközben sem nyafizik, hogy éhes lenne. Erre is az érvényes nálunk, mint a konzervre anno, hogy ha fél órán belül nem eszi, megy a hűtőbe s elkapja később.

2018. jan. 3. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!