Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Holnap kapok egy Cicát,...

Holnap kapok egy Cicát, tudnátok tanácsokat adni?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Holnap en leszek a világ egyik legboldogabb embere ! Lesz egy Kék szemű SNOWSHOE cicám , a többi (kb 7 fajta állatom mellet). Régen voltak macskáink de ők kintiek voltak...szoval... azt szeretném kérdezni hogyan biztosítsam neki a VILÁG LEGJOBB HELYÉT?

Válaszokat elöre is köszönöm


2018. jan. 7. 18:53
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
78%
Ezen nem ma kellett volna elkezdj gondolkozni...és főleg ne hozzatok el egy szaporított macskát mert hogy tenyésztő nem ad oda ilyen felkészületlen embernek állatot az biztos.
2018. jan. 7. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

Jaaa nem ,rosszul fogalmaztam.

Teljesen tisztábbam vagyok mindennel :))

Csak macskás-tanácsokat szeretnék meg kapni ,tapasztalt emberektől.

Nem szaporítótól , Horvátországból hozzák :)))

2018. jan. 7. 19:00
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

ott is lehetnek szaporítók :D

egyébként nem tudom most pontosan mire gondolsz a segítség alatt, ha tudsz mindent. :D

van pontosabb kérdésed? gondolom az alapokkal tisztában vagy, játékokkal tisztában vagy, kaparófa, alom, stb.

2018. jan. 7. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Hát mint pl mélyik a legjobb kaparófa , mekkora ágy a tökéletes...ilyenek amiket nem lehet internetem olvasni ☺
2018. jan. 7. 19:05
 5/18 A kérdező kommentje:
És szerintetek az Orijen táp jó neki?
2018. jan. 7. 19:07
 6/18 anonim ***** válasza:
A táp jó, én fekhelyet eleve nem vettem neki, az ágyunkban alszik. Kaparófában nem tudok nyilatkozni, nekem kijárós a cicám, de minél stabilabb legyen, a cica nagyobb korában se boruljon fel, stb. Az enyém kedvenc játéka az a kis fehér műanyag cucc, amit a pizzásdobozba tesznek :D órákig elvan vele, meg alufóliagolyó, ilyenek, szóval játékokra sem kell sokat költeni.
2018. jan. 7. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Hát meglássuk ha elfér az agyban 2 kutya és 1 nyul mellet ( amugy erre nehogy jöjjenek negativ kommentek , ha megfelelően szoktassuk meg NAGYSZERŰEN KIJÖN BÁRMILYEN ÁLLATAL(főleg kutyákkal)
2018. jan. 7. 19:18
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Igazából szerintem senkit nem érdekel hogy az ágyban van már két kutya meg egy nyúl, kicsit túlliheged ezt az egész témát nem mindenki ez körül táncol. :D Csak mert látom te nagyon szereted hangsúlyozni hogy két különböző állat meg hány állat alszik az ágyban...:)
2018. jan. 7. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Csak az utolsónak írtam hogy nem hiszem hogy az agyban akkar aludni :))
2018. jan. 7. 19:32
 10/18 anonim ***** válasza:

nyugi :D nem akar senki ezért fikázni. ha jó helyről van a cicus, minden rendben lesz.

fekhelye nálunk van, de nem igazán használja, inkább az ágyban, széken fekszik. kaparófánál a lényeg hogy teljesen ki tudjon nyújtózkodni rajta, és stabil legyen. nekünk volt olyan kaparófa ami nem volt stabil, helyette az ágyat használták. de amint megvettük az elmozdíthatatlant, minden rendben van, nem rongál semmit. :)

a táp pedig szintén oké.

2018. jan. 7. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!