Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért csinálta ezt a cicám?...

Miért csinálta ezt a cicám? Nagyon megijesztett.

Figyelt kérdés

Az éjszaka közepén arra ébredtem, hogy nagyon kiabál, olyan fura hangon nyávogott, nagyon hangosan és gyorsan. Teljesen bepánikoltam. Felgyújtottam a villanyt, és erre rögtön idejött hozzám, és lefeküdt mellém az ágyra dorombolva. A kaparófájától jött, úgy láttam, ahol gyakran szokott elüldögélni vagy feküdni.


Mi baja lehetett szerintetek? Más macskák is csinálnak ilyet? Nála eddig nagyon ritkán, 2-3 alkalommal fordult csak elő ilyesmi.

Sosem jöttem rá az okára. Talán valami fájdalma lehet ilyenkor? De akkor miért múlik el ha idejön hozzám?


Egész éjjel csöndben volt ezután.

Abszolút csöndes macskáról van szó egyébként, mert kb soha nem szokott hangokat kiadni. Ha meglát és örül akkor nyitja a száját, mintha nyávogna, de nem jön ki rajta hang.


2018. jan. 10. 17:35
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet hogy aludt és álmában adta ki a hangot? Az enyém morogni szokott álmában :)
2018. jan. 10. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
13%
Nekem a macskám atkák volt és ilyen fájdalmasan és hangosan nyávogott és vakarta a fülét
2018. jan. 10. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet,hogy azt akarta jelezni,hogy törődésre vágyik,csak egy kicsit eltúlozta?Az én cicám gyakran átment a szomszédhoz,ha hallotta,hogy hazaértem,akkor odaült az ajtóba és lazán nyávogott egyet,hogy engedjék ki.Egyszer viszont nagyon kétségbe esve keservesen kezdett nyávogni.Én is kétségbeestem a szomszéd is mondta,hogy halálrarémült és rohant oda a macskához,pedig,akkor is csak azt akarta jelezni,hogy jöttek érte és mennie kell.
2018. jan. 10. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Lehet.

De azért fura, mert ha törődésre vágyik, akkor egyszerűen csak ide szokott jönni hozzám, hogy megmutassa magát.

Most miért jutott volna eszébe másféle taktikát alkalmazni?

De most sem mentem hozzá, csak a villanykapcsolást meghallotta és ideszaladt rögtön hozzám. Ezt viszont sötétben is megtehette volna.


Meg van hogy ha alszok, és fel akar ébreszteni, hogy vele foglalkozzak, akkor is csöndben idelopózik hozzám, és addig gyalogol meg fekszik rajtam, amíg fel nem ébredek rá.


Álmában még nem hallottam ilyen hangokat kiadni.

2018. jan. 10. 19:10
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem is az lehet, amit #3 írt.

Az én macsekomnak is vannak néha ilyen kirohanásai. Valami rettent hangos furi hangot ad ki. Amúgy ő beszédes cica, de ezt a bizonyos hangot nagyon ritkán hallatja.

2018. jan. 12. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szellemet látott
2018. jan. 20. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!