Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Szerintetek lehet nem jó...

Szerintetek lehet nem jó sorsa van nálam a cicának? Kiscica. De a lábamon többször felmászott már és olyankor rácsaptam egy kicsit a fejére. Meg is sértődött és lelkiismeret furdalásom van emiatt.

Figyelt kérdés
Nem akarom bántani, de azt sem akarom hogy a lábamon másszon fel. Mit tehetek? csak ebből ért. Hiába tettem odább hiába fogtam meg és határozittanm az ágyra dobtam hogy NEM, nem érti meg. Viszont így meg félni fog tőlem, nekem meg lelkiismeret furdalásom van.
2018. jan. 14. 16:48
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Az én macskám mindig a kezemet akarta megrágni kiskorában ,én azzal szoktattam le hogy a homlokára koppintottam egy ujjal minden alkalommal mikor bántotta kezem és megmondtam neki hogy ez fáj, kb 1hónapig tartott amég teljesen leszokott róla ,de a harapások erősségében szinte azonnali változás volt.(és amikor épp nem harapdált akkor simogattam meg játszottam vele szóval nem hinném hogy negítvúl hatott rá)
2018. jan. 15. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!