Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hány négyzetméter a minimum...

Hány négyzetméter a minimum lakás mérete, ahol egy macska jól érzi magát?

Figyelt kérdés
Ez az ideiglenes hely csak maximum 15 négyzetméter, a másik lakás 25. Szerintem mindkettő túl kicsi. Macska unja magát ,szenved. November közepe óta vagyunk a kisebb lakásban, de nemsokára megyünk vissza a másikba. Szerintem az se lesz jó neki.
2018. jan. 16. 07:20
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Én mindenhol mindenhová felengedem. Ez a lakás egy minigarzon,de jó drágán. Kényszerből vagyok itt.
2018. jan. 16. 14:56
 12/16 A kérdező kommentje:
Nem szokásom macskát kidobalni. Inkább keresek neki gazdát,mielőbb magammal végzek,mert nem hiszem el,hogy az a sorsom,hogy egy egérlyuk méretű lakásban éljek örökké.25 mm is keveslem...
2018. jan. 16. 14:59
 13/16 A kérdező kommentje:
Zsirosodik a macska hasa . Keveset mozog. Hely sincs rendesen ugrálni. Engem zavar a zsúfoltság,nemhogy őt.
2018. jan. 16. 15:00
 14/16 anonim ***** válasza:
Akkor meg tényleg jobb, ha időnként leviszed hámmal sétálni. Legalább te is kimozdulsz.
2018. jan. 16. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Megértelek, 60 nmről költöztem macskával együtt 20ba kb. Korábbi helyen erkély is volt.


Hónapokig nem hagyott aludni, a fejemen ugrált, és ki se tudtam zárni, mert nem volt többé hálószobám. Nincs vidéki rokonom, senkim, akihez vihettem volna, kidobni meg nem akartam.


Nagyon sokat kezdtem futtatni, építettem neki függőleges irányba komplett cica játszóházat, szekrényről szekrényre, halom doboz, bunker. Ezeken sokat mászkál, szereti.


Nem mondom, hogy sokkal jobb lett, de legalább elfárad, este hagy aludni. Nyáron költözök tovább, várom már, mint a messiást a külön hálóval. :D muszáj foglalkozni vele, akkor is ha fárasztó. Gondolj bele, hogy ő egész nap egyedül van, vár téged, és amikor megjössz, akkor végre tudja, hogy jön a szórakozás. De ha nem kölyök már, úgyis elfárad hamar és bevágja a szunyát.

2018. jan. 18. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Hiperaktív, érdeklődő, vörös macska... 😀
2018. jan. 18. 19:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!