Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskát szabad fürdetni?

A macskát szabad fürdetni?

Figyelt kérdés

Az állatorvos azt mondta nem szabad mert megvadul elszökik

karmolni fog és fújni



#a/macskát/szabad/fürdetni
2018. jan. 20. 21:58
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

meg egy videot is mutattam neki hogy furdik

negro a macskam elvezi kolyok koratol a vizet

2018. jan. 21. 02:05
 12/15 anonim ***** válasza:

lehet aludt ezen az órán amikor tanulta.. :D

én is másik dokit keresnék a helyedben. hol laksz? ha van itt olyan személy, aki a közeledben lakik, könnyebben tud állatorvost ajánlani. :)

2018. jan. 21. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

A helyedben én is orvost váltanék, de nagon gyorsan.

Hülyeségeket beszél.

-Egyik előző válaszadó voltam.

2018. jan. 21. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Furcsákat beszél ez az orvos tényleg. Keress másikat.


Ami a macskák fürdését illeti. Kevés macska szereti a vizet, ha a tied igen, szerencsés vagy. Túl gyakran nem szabad fürdetni, mert kiszáradhat a bőre, és ez betegségeket okozhat, nem mindennapos fürdéshez vannak "tervezve". A fürdetéshez macskáknak való sampont használj, vagy a tiszta vizet, embernek való terméket ne (se tusfürdőt, se sampont, satöbbi), mert attól allergiája lehet, nem nekik való az összetétele.

Azok a macskák, akik utálják a vizet, és félnek tőle, fürdetéskor tényleg karmolhatnak és fújhatnak, mert menekülni, szabadulni szeretnének.

2018. jan. 21. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Két macskám van, mindkettőt hetente fürdettem samponnal kölyök korukban bőrbetegség miatt. Az egyik kapott azóta pár extra mosást is, pl amikor magára borított egy bögre kávét. Inkább megmostam, mert nem akartam, hogy lenyalja. Már lassan 3 évesek, és azóta is van mindkettőnek van szőre. Nem vadultak meg, ilyen időben pl bent alszanak a lakásban egész nap. Ha olyan kedvük van, dorombolnak és belemásznak az ember arcába, hogy dörgölőzzenek. Egyik sem szökött el még soha sem, pedig bármikor megtehetnék, mert kinti-benti macskák.
2018. jan. 23. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!