Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Merjem-e így véglegesen...

Unikornispata kérdése:

Merjem-e így véglegesen örökbe fogadni? Miért nyávog ennyire?

Figyelt kérdés
Nem tudom,mi van ezzel a cicával. Kb.féléves kislányka,ivartalanítás még nem volt,ideiglenesen fogadtuk örökbe menhelyről,egy hónapja...Oké,péntek este nem aludt jól,hajnali fél négykor elkezdett virgonckodni,de egy órát össz-vissz aludt még utána is.De most megint nem hagy aludni.Tök sokat játszottunk vele,23-kor le akartam feküdni,de 1 után sikerült csak elaludni.Egyszerűen kimegy vinnyogni az előszobába.Bezárni ugye nem lehet sehová,mert akkor kapirgálja az ajtót,de ha kiengedem,hogy nagyszobába,fürdőbe,előszobába,konyhába menjen,akkor rohadt hangosan nyávog a konyha/előszoba néhány pontján. Annyira édes, de szörnyű ez a vinnyogás,főleg, hogy random csinálja napközben is...Pedig rengeteget foglalkoztam vele.Most hogy fogzás-e/,tüzelés/betegség,azt addig meg sem tudhatom,amíg nem látja orvos,amihez meg az kell,hogy örökbe fogadjam 3 óra múlva. Akkor jár le az ideiglenes örökbefogadás.De mi lesz,ha aláírjuk a papírokat,de semmi sem fog változni? Így nem lehet pihenni,ez egy panel lakás,akárhol vinnyog, mindenhol hallani.

2018. jan. 28. 07:11
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Kérj még időt az állatvédőktől.Ha normálisak, akkor megértik. Egyelőre te fogadsz be egy állatot, te adsz neki esélyt.. Természetes, hogy nem akarod, hogy felforduljon az életed teljes mértékben.Viszont javaslom, hogy ne te közelíts a cicához, ne üldözd a szereteteddel, majd ha közeledik, akkor simizd meg. Ne félj attól sem, ha keményebb hangon kell rászól i, ha nem tetszik éppen az a magatartás, amit csinál. De néhány nap, és megszokja az életet.
2018. jan. 28. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Esélyes, hogy tüzel, akkor nyávognak állandóan. Azt meg majd az ivartalanítás oldja meg.
2018. jan. 28. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindkettőtöknek! Nagyon nem akarom elveszíteni őt,annyira megszerettem.
2018. jan. 28. 07:52
 4/21 A kérdező kommentje:
Amúgy régen élőben,és mostanság videón is hallottam bagzó macskahangot,de ő szimplán nyávog,meg van egy ilyen kis kerregő vagy nem is tudom én milyen hangja
2018. jan. 28. 07:54
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Bagzó macskahang... :D kedves kérdező! A macskád nyávogása azért nem hasonlít a bagzó macskákéra, mert azok közösülnek, a te macskád pedig csak tüzel..
2018. jan. 28. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Ohh köszi :) Első cicám :) Sok mindent kell még tanulnom. Közben máshol is utána kérdeztem,ott is tüzelést írtak.
2018. jan. 28. 08:11
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg tüzel, és az ivartalanítás meg fogja oldani - a mi macskánk is nagyon rosszul tűrte a tüzelést:S
2018. jan. 28. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
39%
Mint ideiglenes befogadó kérlek tájékozódj többet.
2018. jan. 28. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
És kedves utolsó,utána tényleg megnyugodtak?
2018. jan. 28. 08:42
 10/21 A kérdező kommentje:
Nem egyszerű tájékozódni,ha el sem érem a menhelyet sem..ha vissza akarnám vinni sem tudnám.Mert ez alapítvány,nem igazi menhely,keveset vannak ott,hobbiból csinálják.
2018. jan. 28. 08:44
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!