Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Merjem-e így véglegesen...

Unikornispata kérdése:

Merjem-e így véglegesen örökbe fogadni? Miért nyávog ennyire?

Figyelt kérdés
Nem tudom,mi van ezzel a cicával. Kb.féléves kislányka,ivartalanítás még nem volt,ideiglenesen fogadtuk örökbe menhelyről,egy hónapja...Oké,péntek este nem aludt jól,hajnali fél négykor elkezdett virgonckodni,de egy órát össz-vissz aludt még utána is.De most megint nem hagy aludni.Tök sokat játszottunk vele,23-kor le akartam feküdni,de 1 után sikerült csak elaludni.Egyszerűen kimegy vinnyogni az előszobába.Bezárni ugye nem lehet sehová,mert akkor kapirgálja az ajtót,de ha kiengedem,hogy nagyszobába,fürdőbe,előszobába,konyhába menjen,akkor rohadt hangosan nyávog a konyha/előszoba néhány pontján. Annyira édes, de szörnyű ez a vinnyogás,főleg, hogy random csinálja napközben is...Pedig rengeteget foglalkoztam vele.Most hogy fogzás-e/,tüzelés/betegség,azt addig meg sem tudhatom,amíg nem látja orvos,amihez meg az kell,hogy örökbe fogadjam 3 óra múlva. Akkor jár le az ideiglenes örökbefogadás.De mi lesz,ha aláírjuk a papírokat,de semmi sem fog változni? Így nem lehet pihenni,ez egy panel lakás,akárhol vinnyog, mindenhol hallani.

2018. jan. 28. 07:11
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

Gratulálok a gyors döntéshez!

Ilyen fiatal cica hamar gyógyul, és utána mindenkinek jobb lesz.

2018. jan. 31. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!