Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit adjak enni nagyon, de...

Mit adjak enni nagyon, de tényleg NAGYON válogatós macskának?

Figyelt kérdés
2018. jan. 29. 22:07
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

8-as és 9-es:

nem eszi azt a tápot sem amit ajánlottál :(

2018. febr. 2. 21:01
 12/19 anonim ***** válasza:

Tényleg kemény dió a macskád :). Mi Trainer konzervet eszünk (a macska). Ő meg ahhoz ragaszkodik. Azért írom, mert más az állaga teljesen mint a megszokott macskakaják. Kinézetre olyan szép mint mondjuk nekünk egy pástétom (nem aszpikos). Emberi fogyasztásra alkalmas alapanyagokból készül. Olyan jó az összképe, meg az illata. Adalékanyag nincs benne, ízfokozó biztos van. Meg a Royal szárazat eszi. A Trainer száraztápja az nem valami tápanyagdús, csak a kölyök.

(Engem főleg a Royal zavar, szeretnék változtatni, de eddig nem sikerült).

Linkelnék. Meg az jutott eszembe, hogy az h.lyeség ha azt kérdezem, hogy mi lenne, ha halat (is) enne a macskád (rendes halat)? Szeretné vajon? Csak egy ötlet.

[link]

itt drága, de le van írva. Én az állatorvosnál veszem.

[link]

a gyártó honlapja (olasz kaja)

[link]

itt olcsóbb.

Az a gáz azzal, ha erre rászokik, hogy kevés helyen kapható.

2018. febr. 2. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

Halat már próbáltunk, azt se. Egyedül a szárított halat eszi, azt szereti, de azon nem élhet. Nem tudom miért ilyen finnyás. Most innen rendeltük a fő szereket: [link]

Kíváncsi leszek beválik-e... :/ A konzerveket nem igazán szereti, de majd utána nézek hol tudok ilyet venni. Egy próbát megér. Köszönöm! :)

2018. febr. 3. 11:18
 14/19 anonim ***** válasza:

Energyt eszik? Én emberként használtam ilyen cseppeket (embernek valót), nagyon megbántam, rosszul lettem tőle, és határozottan rossz véleményem lett. Van némi alternatív lövésem és ismeretem, úgyhogy nem teljesen laikusként mondom. Előtte sajnos nem néztem utána. Macskámnak, vagy gyerekemnek, páromnak, stb. soha nem adnám. A leírás itt nem elég részletes a honlapon számomra, ami az összetevőket illeti. Az embereknek gyártott (amúgy hasonló nevű) energyvel az a bajom, többek között, hogy egy fajtában 24 körüli gyógynövény van, valamint állítólag biorezonancia, ami meg minden emberre egyedileg jellemző (mint az ujjlenyomat)... meg még pár dolog.


Az ilyenekben, mint a barfshop, nézz szét szerintem

[link]

Én most magamnak is akarok venni spirulina algát, és úgy döntöttem, hogy a macskának is fogok. A másik, hogy nincs valami felszívódási zavara a macskádnak, vagy érzékeny emésztése, vagy allergiája, vagy valami? Mármint remélem egészséges, csakhogy nincs-e ennek a válogatósságnak valami oka? A másik, amit az enyém eszik, az aloé. Az aloe vera növény, néha veszek neki egyet. Meg az FLP-ből a first-öt is szereti. Ott az FLP-nél vannak olyan cuccok (aloés), amik étvágyat csinálnak, esetleg érdemes lenne megpróbálni

[link]

ez az étvágygerjesztő, én ittam, tényleg az :) utána megennéd a vasszöget is :).

2018. febr. 4. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

Sose kóstolta az energyt, anyu bukkant rá. Állatorvos azt mondta hogy jókat hallott róla, szóval érdemes megpróbálni. Megrendeltük, majd kiderül mi lesz.

Nincs semmilyen baja, egészséges cica. Az állatorvosunk azt mondta hogy mivel semmilyen baja nincs, lehet gyors emésztésű. De nem tudja ő sem. :/

Meg fogom nézni a két linket, köszönöm! Majd megírom hogy rendelünk-e valamit :)

2018. febr. 4. 12:32
 16/19 A kérdező kommentje:
az aloe vera-sat lehet adni cicáknak is? mert ott csak emberekről van szó.
2018. febr. 4. 14:44
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

A sárga flakonos aloét valaki itt a kutyás topicban ajánlotta. Azt még nem ivott a macskám. Nézz utána légyszi, ha úgy jobb, inkább. Orvost is megkérdezheted.

Most hogy így eszembe jutott, én kipróbálnám, természetesen előtte elolvasnám az összetevőket, de emlékeim szerint ez majdnem teljesen csak aloe gél. Az aloe vera gyógyhatású és nem mérgező.

Ezt issza (nyalogatja) a macskám:

[link]

Teljesen magától kezdte el, nem én találtam ki. Kezdettől, kiskorától fogva, most lesz három éves.

Cserepes aloe vera növényt néhányat már elfogyasztott. (csak tudjad, melyik az, nehogy összekeverd mással, mert sok macskára mérgező növény van). A cserepes aloe növény jobban kihozza neki a szőrt, mint a szőroldó paszta, pedig GimCatet használunk, ami amúgy tökjó és szeretjük és elégedettek is vagyunk vele.

Még a szőrlabda gondok jutnak eszembe, esetleg ami ötletet adhatok, de nem hinném, hogy az válogatósságban nyilvánulna meg.

2018. febr. 5. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
Ja, a flakonos és a másik aloe készítményhez: természetesen az embernek szánt adagnál kevesebbet igyon a macska, ha megkóstolja!
2018. febr. 5. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Nyers marhahúst. [link]
2018. márc. 28. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!