Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Most Februárban 2 hete eltűnt...

Most Februárban 2 hete eltűnt a cicám! Mit csináljak, ha nem akar visszajönni?

Figyelt kérdés

Új cica, 6 éves anyja részéről Orosz kék, apja egy utcai kandúr volt. A Biosz tanáromtól kaptuk.

1 hónapig tartottuk a házban, de azt a tanárnőm is tudta, hogy kinti cica lesz, mint előző helyén is volt.


Az alatt az 1 hónap alatt engem nagyon megszeretett, és a hangomra nyávogva előjött a rejtekhelyéről, amíg anyáék előtt nem volt annyira nyitott, max ha éhes volt.

Az utolsó 1 hétben minden éjszakát az előtérben töltött a másik 3 macskánk társaságában, majd a 2 kutyát is odazártuk be, hogy hadd ismerkedjenek. Természetesen ott volt neki a villanyóraszekrény, ami nagyon magasan volt, és ott semmi nem bánthatta.

Aztán egyszer apa kinyitotta az udvarra nyíló ajtót, hogy ha akar kimehet, bár szinte biztosra vette, hogy a kint lévő 2 kutya miatt nem megy ki. Hát kiment!


Nagyon hideg van, esik a hó, és sehol nem találjuk, az én hangomra se jön elő.(már ha egyáltalán itt van)

Az is lehet, hogy a kutyáink elkapták, vagy meg próbál visszatalálni az eredeti gazdájához, aki 6 km-re lakik.

Mert bár kocsival, és dobozban hoztuk el, tehát elvileg nem tudhatja honnan jött, hallottam már ilyen esetről, hogy megjelent a régi gazdinál.



2018. márc. 2. 21:26
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
57%
Meglett?
2018. máj. 22. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!