Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miután dobott miért akar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miután dobott miért akar mégis visszajönni hozzám?

Figyelt kérdés

Barátommal 3 évig jártunk, majd szakított velem, összejött egy másik lánnyal. Én azóta megszakítottam vele a kommunikációt, lévén így számomra is könnyebb a veszteség feldolgozása. Mégis közös barátokon keresztül folyton érdeklődik felőlem és mindenkinek siránkozik, hogy az új barátnőjével nem olyan mint velem, és hogy mennyire hiányzik neki, nem érti miért vagyok elutasító és miért nem igénylem a vele való kapcsolattartást.

Mit lehet ilyen helyzetben tenni? Úgy gondolom mindketten elég felnőttek vagyunk, mégsem érti meg, hogy a nem az nem.


23/l



2015. aug. 18. 13:57
 1/5 anonim ***** válasza:
2015. aug. 18. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát, én 15 vagyok. De mivel ide írtad, megmutatom én a valóságot. 3 év alatt unalmasnak tartott, szakított összejött egy futókapcsolattal, most meg hiányzol neki.
2015. aug. 18. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
De legalább korrekt volt, mert nem csalt meg.
2015. aug. 18. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Blade Bone ***** válasza:
Mivel ő szakított, azt hiszi vissza is csinálhatja. De még annyi sincs benne hogy eléd álljon. Ez nagyon nagy trógerság, ne engedj neki semmit.
2015. aug. 18. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

15 éves is látja, bár nem lehetne itt!! :D


figyelj, azt hiszik néhányan, h csak úgy mikor milyen kedvük támad mehetnek egyik "odúból" a másikba. :D Hát mondjuk sok a hülye csaj, akivel ezt tényleg meg is tehetik, lássuk be. :D Ez nem így működik, vállalni kell a döntésünk után a felelősséget, bár minek, ha olyan gyenge a legtöbb, h még mikor lecserélik, még akkor is visszafogadják. Gondolj bele, h mikor szoktad lecserélni az új cuccaidat a régire. :) Ha behalt az új, mert a semminél még az is jobb, ha egy régebbi rossz vmid van. :) Én nem szívesen lennék ez a régebbi rossz tárgya senkinek.

2015. aug. 18. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!