Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Attól, mert üres volt a...

Attól, mert üres volt a gyomra, hányhatott a macskám?

Figyelt kérdés
Benti, lassan 5 éves ivartalanított kandúr cicám ma hajnalban tiszta vizet (gyomorsavat?) hányt, nem sokat, kb egy evőkanálnyit. Utána nem sokkal evett száraztápot (előtte nem tudom, mikor evett, sajnos este korán elaludtam így az esti alutasakosa elmaradt) nem volt semmi baj, aztán megkapta a reggeli alutasakost, illetve azóta is evett még száraztápot, de azóta minden rendben van, ivott is rendesen. Száraztáp mindig van előtte, de gondolom, ha evett volna belőle, mielőtt hányt, akkor az is kijött volna, ezért gondolom, hogy esetleg az üres gyomrát irritálta a sav. Ilyen lehetséges?
2018. márc. 10. 14:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Kap füvet? Benti cicáknak is kapható fű ami kell nekik, hogy a szőrcsomó amit tisztogatáskor lenyelnek ne okozzon később gondokat. Füvet esznek, és szőrcsomóval együtt kiöklendezik. A kinti cicáknak ugye ott van a fűvilág, de a bentieknek nekünk kell megoldani. Azért hányt a cicád, mert irritálja a gyomrát a szőr. Vegyél neki füvet
2018. márc. 10. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Vettem neki, de nem érdekelte különösebben. :( De akkor szőrt is hányt volna, nem?
2018. márc. 10. 14:49
 3/6 anonim ***** válasza:

a miénk a royal canintól hányt

ha megint hányna vidd el dokihoz, ha nem a táptól van

2018. márc. 10. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Szerencsére azóta sem volt semmi gond. Eledelében régóta nem volt változás, ezért nem gondoltam arra.
2018. márc. 10. 22:12
 5/6 anonim ***** válasza:
nyugi csak szőrt hányt ki..
2018. márc. 10. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
De nem volt benne szőr :(
2018. márc. 10. 23:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!