Kezdőoldal » Állatok » Macskák » 4 hónapos fiú cicám eltűnt!...

4 hónapos fiú cicám eltűnt! Ilyen korán kezdenek csavarogni? Vagy más történhetett vele?

Figyelt kérdés
Kerestem kint, nem találtam, autó nem hiszem, hogy elütötte. De akkor nem tudom mi lehet vele. Mások azt mondják, hogy a macska ilyen, hogy csavarog, majd hazajön. De ilyen kicsi cica is elcsavarog?? szerintem valaki ellophatta, vagy nem tudom.
2010. jún. 10. 10:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát nagyon sok dolog történhet egy cicával, de ennyi idősen biztos nem csavarogni ment. Legjobb esetben véletlenül bezárták valahova, fészerbe, garázsba, és elmentek nyaralni, szóval 1-2 hétig még várhatod, hátha hazajön. Ha utána sem lesz meg, akkor lehet, hogy valakinek megtetszett, és elvitte. Persze rosszabb is történhetett vele, megfoghatja kutya is, ha olyan helyen laktok :\. De reménykedjünk, hogy meglesz!
2010. jún. 10. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. remélem hamarosan meglesz! már néztem a szomszédban, ahol szabadon van a kutya:S de semmi:(
2010. jún. 10. 11:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!