Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hazajöhet még az 1 éves cicám?

Hazajöhet még az 1 éves cicám?

Figyelt kérdés

1 éves kan cicus, nincs ivartalanítva, 4 napja ment el, eddig nem szokott ilyen sokat elleni, csak pár órákat.

Szerintetek miért kószált el, és van esély arra, hogy hazajön? Én arra gondoltam, hogy a sok nagy kan cica itt a szomszédban megijesztette vagy elzavarta, de nem biztos.

Olvasgattam, hogy sokszor hetek után is hazamegy a cicus, de én nagyon el vagyok keseredve. :(


2010. jún. 10. 13:29
1 2
 1/17 anonim válasza:
50%
ha csak meg nem halt
2010. jún. 10. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Ne keseredj, előfordul, hogy elkószálnak, hívd egy párszor a kertben, lehet csak szomszédol. Kívánom, hogy hazamenjen hamar! Én is cicamániás vagyok!
2010. jún. 10. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
A miénk több hétig volt távol, mindenhol kerestük az utcában, de nem jött. Majd egyszer megjelent és akkor jöttünk rá, hogy ő nem csak nálunk lakik, hanem máshol is egyszerre és valaki más is eteti, így ott lehetett hetekig. Ugyanolyan állapotban tért haza mint mikor elment.
2010. jún. 10. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

persze hogy haza!!ő macska nyugika!!haza fohg jönni

!!!(?)

2010. jún. 10. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
az enyém volt egyszer másfél évig is távol. lemondtam róla teljesen. mégis előkerült:)
2010. jún. 10. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
A fiú cicákat "hajtja a vérük". Hetekre, hónapokra is el szoktak menni csajozni. Szinte mindig hazajönnek. Nyugi.
2010. jún. 10. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Az enyém kéthetente egyszer jött haza feltankolni, aztán irány a nagyvilág. 13 éves volt mikor meghalt, ez nagy szó egy kertes házban élő fiú cicánál.
2010. jún. 10. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Szerintem visszajöhet még.


Mi befogadrunk egy?korú kan nem ivartalanított macskát itt volt 1 hónapig -felhízlaltuk- aztán eltűnt kb.1 hónapra,és visszajött soványan. Azóta nem ment el ilyen hosszú időre.

2010. jún. 10. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Nekem szombat óta nincs meg a 10 hónapos lány macskám. Mondjuk nagyon szép volt és azt hiszem ellopták... De én is teljesen ki vagyok... Enyém ivartalanítva volt.

Sajnos gőzöm sincs, hogy hazamehet-e a cicád, de drukkolok!

Merre laksz? Nem Szentendrén?

2010. jún. 10. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Nekem egyszer a csaj cicám ment el három hétre :D terhesen jött haza, de legalább hazajött.
2010. jún. 10. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!