Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Macskanátha ellen otthon?

Macskanátha ellen otthon?

Figyelt kérdés

A cicáőm elkapta és az ünnepöek előtt nem hiszem, hogy itt van orvos. Már enni se nagyon eszik. Inni se iszik.

Otthon, hogy tudom kezelni?



2018. márc. 29. 10:25
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
48%
Ne legyél süti! Vidd orvoshoz, nem olyan nehéz!
2018. márc. 30. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
0%
cicáőm xd
2018. márc. 30. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Már elvittem, sokkal jobban van.
2018. márc. 31. 20:43
 14/14 anonim ***** válasza:

Hülyeség ez hogy mindenféle képpen orvoshoz kell vinni...

Én egy szem augmentint elvagtam 8 fele és 8 napig minden este odaadtam neki kajával vagy épp ha nem ette meg, akkor nagyon pici vizbe (azért mert úgy egyszerre letudtam neki lőni a torkán ő is túl volt előbb rajta és nekem sem kellett annyit szenvedni vele) feloldottam és fecsivel lekuldtem neki.

A szemét és az orrát kamillateaval borgattam.nasopax orrcseppet és ocumill kamillás szemcseppet csöpögtettem neki reggel este 5-5 cseppet+ wick mentol zselét dugtam naponta 4x az orra alá kb 1 percig ( nem jól viselte de hasznos volt.) Egy kevés kamilla teába 5 csepp emberi berescseppet kapott 2 naponta 1x. Sima kamilla és hársfa virág teát adtam neki fecsibol... 3.ik napon már sokkal jobban volt a cica evett ivott magától és 1 hét múlva már semmi baja. 9 hetes kiscicacarol van szó. Ma már 2 éves és januárban lett beoltva nátha ellen soha nem újult ki nála a betegség.

2018. jún. 15. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!