Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyan szoktassam ki a benti...

Hogyan szoktassam ki a benti macskát?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Olyan problemaba utkoztem, hogy van 3 cicam, mar 2 evesek, lakasban vannak tartva, viszont jon a baba, igy hatalmas szivfajdalommal, de el kell koltozniuk.Borzasztoan erzem magam emiatt, ugy erzem hogy cserben hagyom oket, hiszen ok is a “gyerekeim” viszont megprobaltam a legjobb helyet megtalalni szamukra.

A nagypapam azt mondta hogy odavihetem oket, de nem tudja nekik biztositani hogy benti macskak legyenek, igy sajnos kinti cicak lesznek.

A kerdesem a kovetkezo lenne.

Hogyan tudom szerintetek biztositani azt a cicaim szamara, hogy biztonsagban erezzek magukat egy teljesen uj kornyezetben, es ne kelljen attol felnem, hogy esetleg elszoknek, es valami bajuk essen?

Termeszetesen napi szinten latogatnam oket, de az megsem olyan mint most, hogy egesz nap mellettuk vagyok, es lesem minden kivansagukat.

Szerintetek hogy csinaljam hogy nekik a legjobb legyen?


2018. ápr. 1. 12:25
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Mi lett a cicákkal azóta?
2020. okt. 25. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!