Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogy szoktasam oket ossze?

Hogy szoktasam oket ossze?

Figyelt kérdés

Szoval van egy cicam 7 honapos

Baratmom szuleihez jottunk

Nekik van egy masik cicajuk.

Mind a ketto harcolni akar..

Az mi cicank fel tole szoval nemcsak hogy fujj de reszket is tole

A masik az meg kinti macska szeret csavarogni szandekosan keresi es kovetne... tegnap erkeztunk

Amikor elakartam csititani nekem ugrott a, macska...


Mit tudnank csinalni?

Egy szobas haz.



2018. ápr. 6. 12:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem nagyon tudsz mit tenni. A macska védi a területét, ahova a te cicád betolakodott. Külön kell zárni őket, míg ott vagytok.
2018. ápr. 6. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hat az sajnos nem megy:(
2018. ápr. 6. 13:53
 3/6 anonim ***** válasza:

Pedig szoktatásnál bizony el kell őket zárni egymástól legalább egy hétre, majd fokozatosan megmutatni egymásnak.

Új cicának meg előtte még az új helyet is kell szoknia.

2018. ápr. 6. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nagyon vigyazok a cicamra.

Ket hetet vagyunk itt

De az en cicam fel a masiktol

Az meg kovetne es tamad...

Most volt egy ossze ugras amikor a masik macska elkezte ingerelni.. elakartam vini az meg ram mordult es az en cicam erre neki ment utana meg hatra ugrottam es o meg bebujt a szekreny ala. Utana meg a masik ahogy elakartuk vinni karmolt morgot meg nyavogott. Csak egy legter van . Feltem az enyem..

2018. ápr. 6. 17:25
 5/6 anonim ***** válasza:

Nemcsak szobákba lehet bezárni macskát hanem más helyiségekbe is: fürdőszoba, konyha, előszoba (túl kicsi ne legyen). Valamelyikbe a helyi macskát kellene bezárni, a tied melletted legyen. Nyilván nem 24 órára gondolom, ha kinti-benti. És akkor így fokozatosan kellene, hogy megszokják a másik jelenlétét, úgy, hogy két helyiségben vannak.

A helyi macskát nehogy kizárjátok a házból az udvarra, mert még elmegy. Esetleg azt hinné, hogy a te macskád a helyére jött.

2018. ápr. 8. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Nem semmi ilyenrol nincs szo

A masik cica reggel elmegy es du vissza jon

Addig az en cicam boldog haha minden fele jarkal . De amikor visszajon mar rohan vissza a helyere vagy a kozelembe legyen

2018. ápr. 8. 04:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!