Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Cicám nagyon fájlalja a fülét...

Pklaci4 kérdése:

Cicám nagyon fájlalja a fülét már hetek óta mit csináljak?

Figyelt kérdés
Eddig úgy voltam vele hogy biztos elmúlik neki, de egyre rosszabb és már nem bírom hallgatni, szerintem verekedésből kifolyólag mert sebes a füle annyit tehettem hogy le fertőtlenítettem de így is killódik vele,pénzem nincs sajna elvinni orvoshoz mit tegyek ?

2018. ápr. 10. 09:22
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Pedig orvoshoz kell vinned. Ha nem viszed csak rosszabb lesz.
2018. ápr. 10. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Hogy néz ki a sebe? Lehet, hogy össze is kell varrni, vagy ki kell vágni belőle egy darabot, ha elfertőződött. Mindenképpen vidd dokihoz, ilyenkor, főleg súlyos esetekben nem ér semmit az otthoni vajákolás.
2018. ápr. 10. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Muszály lesz orvoshoz vinned,ha szereted a cicád.Adj el valamit,kérj kölcsön,oldd meg.Ha állatot akarsz tartani akkor készülj fel ez ilyen esetekre ne csak akkor legyen jó az állat mikor semmi baja.
2018. ápr. 10. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Orvos azonnal. Nem ismerem az anyagi helyzeted, de azt tudnod kell, hogy nem tízezrekről beszélünk. Én egy nagyvárosi klinikára hordom a kisállataimat, de sebek, sérülések esetén még soha nem kértek el 4000 forintnál többet. Sőt, volt amikor csak 2500-at hagytam ott. Aki állatot tart, annak bele kell kalkulálnia ezt. Vagy add oda valakinek a cicát, aki el tudja vinni orvoshoz. Ne hagyd szenvedni, simán meg tudnák gyógyítani és nem kéne vagyonokat ott hagynod. Kérlek, vidd el orvoshoz.
2018. ápr. 10. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Kérj kölcsön, és vidd el orvoshoz.

Mi mást tudnál tenni?

2018. ápr. 11. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Miért tartasz állatot, ha nincs meg a megfelelő anyagi háttered hozzá? Állattartó berkekben ezt felelőtlen állattartásnak hívják.

Vidd el orvoshoz, te se szeretnél HETEKIG(!!!!) fájó füllel élni!

2018. ápr. 11. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!