Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Nem rég herélt macska párzási...

Nem rég herélt macska párzási időszakban, gyenge sokat fogyott, nem sokat mozog. Lehet lelki oka, vagy állatorvos?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 27. 14:50
 1/7 anonim válasza:

Kandúr a cicád?

Mert ivartalanitott kanduroknal gyakoribb a cukorbetegseg, aminek tünete a fogyás(amellett hogy eszik rendesen)

Szerintem vidd el allatorvoshoz, ott majd segitenek.

2018. ápr. 27. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Meg a veseproblémák is gyakoriak, de ha herélt, akkor hogy lehetne nőstény, könyörgöm?

Ha étvágytalan, rossz a kedve, akkor állatorvos, ha nem is iszik, akkor meg már tegnap állatorvos.

2018. ápr. 27. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Lelki oka biztosan nincs, betegség állhat a háttérben, a heréléstől függetlenül. Állatorvos.
2018. ápr. 27. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Féregre is gondoltam. De nem látom amikor székel, mert kinti cica. Eszik iszik rendesen de csak ha elé rakom. A hasa nagy viszont tiszta csont és bőr mindenhol máshol. Szerdán viszem orvoshoz. A hosszú hétvége miatt nem tudom hamarabb és szerintem nincs vészhelyzet, csak nagyon furcsa. Nem látom rajta hogy fájdalmai lennének, csak olyan esetlen. És koordinálatlan.
2018. ápr. 28. 11:16
 5/7 anonim ***** válasza:

Csak egy jó tanács: ne használd állatoknál a "székel" kifejezést (főleg ne állatorvos előtt, mert felreped a dobhártyája), hanem azt, hogy bélsarat ürít.

Mivel az állatok nem ülnek fel egy wc-re (nem trónolnak/székelnek), ezért ez egy helytelen szóhasználat. ;)

2018. ápr. 29. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hűha! Köszi szépen. Se a kérdésre nem válaszoltál és még csak nem is érdekel az amit írtál. Megyek és át gondolom az életem. Tedd te is azt ahelyett hogy itt írkalsz. Puszi pacsi!
2018. ápr. 30. 07:06
 7/7 A kérdező kommentje:
Bocsi félre értettem, tényleg koszi! 😙😙
2018. ápr. 30. 07:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!