Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Elszökött szobamacska mekkora...

Elszökött szobamacska mekkora eséllyel talál haza?

Figyelt kérdés

Első emeleten lakok, és úgy fest a 3 éves cicám kimászott a bukóra nyitott ablakon (ivartalanított nőstény). Eddig sosem próbálkozott ilyesmivel, de más opció nem maradt, hogy mégis hova tűnhetett el. 2 hónapos kora óta a lakásban él, konkrétan fogalma sincs a külvilágról, nagyon félek, hogy mi lett vele, mindent átkutattam, plakátoltam, kérdeztem, menhelyeken is jártam, hátha leadta valaki, de mivel cirmos macska, nem túl egyszerű beazonosítani, csak az egyik talpán van egy kis forradás, az elég egyedi, mert szegényke megégette régebben.


Két hete tűnt el, attól félek, hogy már nem él, mert szinte semmi esélye sincs, ezzel tisztában vagyok, fogalma sincs a kocsikról, kutyákról, és túlságosan is barátságos idegenekkel, nem nagyon tart senkitől, hisz otthon sose érte bántalmazás. Mekkora eséllyel talál vissza? Kívülről nyilván nem ismeri a házat, szórtam szét az almából is a környéken, hogy érezze a szagát, meg macskakaját is dugtam el bokrokhoz, de nem fogyott belőlük. Egy darabig kértem szabadságot, és sokat tébláboltam az utcán, hátha felbukkan, de már kénytelen vagyok dolgozni járni és csak esténként, meg reggel tudom keresni. :(


Rettentően aggódok, szerintetek van esélye, hogy hazakerül?


2018. máj. 3. 19:49
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Megkerült a cica?
2018. júl. 20. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
nekem 3évesen került ki panelból kertesbe, vigyáztam de fokozatosan ki ki engedtem (nem túl forgalmas környék) de még épphogy ajtó elé ki mert menni mikor mamám nem vette észre és kizárta. 2hétig nem találtam mindennap hivtam bejártam egész falut nasira se aztán 2hét után hallottam egy "má"-t de nem találtam bementem rá 5percre ott volt ablakba csontsoványan de megkerült. első dolgom volt macskaajtót csinálni ne tudja mamám kizárni. nem direkt csinálta csak öreg és nem ugy látja már,nehezen is mozog, de elég pánik megvolt. esélye megvan de ahogy telik idő egyre kevesebb :/
2018. júl. 20. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Igen meglett, az egyik néni befogadta a szemközti házban, és ő később csinált plakátokat, hogy talált egy cicát. :) Hatalmas mázli, de semmi baja nem lett. Azóta már rakattam fel szúnyoghálót.
2018. júl. 22. 08:31
 14/14 anonim ***** válasza:

De jó! Nem ment messzire a cicus :D

Állítólag 8 kmről hazatalál.

2018. júl. 23. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!