Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Bolhákat hogy lehet megölni?!...

Bolhákat hogy lehet megölni?! SEGÍTSÉG!

Figyelt kérdés
A macskáim bolhások mint kiderült az egész ház tele van bolhával agyon vagyunk csípve az összes szőnyegbe benne vannak minden szobába és nemtudjuk megölni őket.. oké egyet találsz a lábadon vízbe teszed de a múltkor ráléptem a szőnyegre(egy nem használt szobában) és 20-30 bolha ellepte a lábam és nem túlzok a számmal borzasztó ami itt van a macskák ki lettek a házból "tiltva"pipa bolhanyakörv pipa. hogyan tüntessük el az összes ki**szott bolhát a házból? SEGÍTSÉG!
2010. jún. 13. 23:55
 1/8 anonim ***** válasza:
2010. jún. 14. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
ne vízbe rakd hanem ha egy megvan körömmel nyomd szét míg nem pukkan
2010. jún. 14. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ha ennyire elterjedtek érdemes bogárírtót hívni.

A google-ba írd be- bolhaírtás- Kiad egy csomó céget.

2010. jún. 14. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
ezért nem kell vagyonokat kiadni hogy rovarírtót hívj, szerintem gazdaboltban vagy kutyás boltban adnak valami hatásosat
2010. jún. 14. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Bolhairtó port kell venni, azzal beszórni mindent. Meg persze amúgy sem ártana napi szinten porszívózni, ha állatokat tartotok a lakásban. A macskákat nem kitiltani kell, hanem bolhátlanítani. Lehet kapni bolhairtó tablettát, amit vízben fel kell oldani, abban megfürdetni a macskát. 6-8 hetente meg rájuk nyomsz egy spot-ont, akkor nem bolhásodnak el. Nagyon elhanyagoltátok őket, nálunk 6 macska van, kinti-benti mind, és még sosem találkoztunk bolhával a házban.
2010. jún. 14. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Tegyetek diófa levelet a szőnyegek alá és pár helyre még a lakásba.És porszívozzatok ki minden nap. Hidd el sikerülni fog így. Én 4 éve jártam így az egész szobám teli volt velük. Egy néni mondta nekem ezt és pár nap alatt eltüntek a bolhák. És persze a macskára bolhanyakörv. Ez a legtutibb módszer és semmibe sem kerül.
2010. jún. 14. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A diófalevél is jó. Egyetlen hátránya,hogy ha befogja a szőnyeget,azt nem tudod semmivel sem kimosni. Minden szőnyeget,kárpitos dolgot kefélj át tiszta ecettel. Sokkal hatásosabb,mint bármilyen bolhaírtószer.Még annyi haszna is van,hogy a szőnyegek visszanyerik a régi szineiket.
2010. jún. 14. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 hell-ikon ***** válasza:
2010. jún. 14. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!