Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miert pisil be?

Miert pisil be?

Figyelt kérdés

Van egy nosteny ivartalanitott cicank, es rendszeresen belepisil az agyba. Hogyan lehet leszoktatni rola? Anyam allandoan veri ilyenkor. Illetve hullik a macskanak a hatan a szor, es allandoan kifogasokat keres hogy miert nem visszuk orvoshoz. 2-3 eves macskarol van szo.

Szoval hogyan tudnam leszoktatni az agyra pisilesrol a macskat, illetve anyamat a veresrol? Egyszeruen bolond es nem erti hogy nem mukodik ha szetveri az allatot.



2018. máj. 20. 10:17
 1/6 anonim ***** válasza:
48%
Szegény macskának halvány fingja nincs, hogy miért van napi szinten megcsapkodva, ezt jobb lenne ha azonnal befejezné. Mellesleg az én macskám csak kétszer pisilt a szobában, egyszer a parkettára, akkor odaültettem a pisi mellé és az ujjammal rácsaptam a fejére. Másfél hónappal ezután a szőnyegre pisilt, megfogtam a macskát, belenyomtam a fejét a pisibe. Ez 5 éve volt, azóta tudja, hogy mire való az udvaron a homok.
2018. máj. 20. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
vicces hogy sokan azt hiszik hogy veréssel lehet macskát nevelni. ezzel azt éri el hogy rettegni fog tőle, és fogalma sincs miért kapja. az is előfordulhat hogy bosszúból pisil oda. tudnak ők is gonoszok lenni... :) miután odapisilt mennyire takarította ki anyud? a szagokat el kell tüntetni, mert ha érzi, akkor azért is pisilhet oda többször.
2018. máj. 20. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Olyan helyre psilt, amit gyakorlatilag lehetetlen kitakatitani rendesen. Nagyon vastag szivacsreteg van azon a helyen.
2018. máj. 20. 10:49
 4/6 anonim ***** válasza:
83%
Ez a háziállat tartásával jár, hogy károkat okoz. Ettől még nem kell megverni, nem gyerek, nem fog tanulni belőle.
2018. máj. 20. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Van alom neki kirakva? Ha van takarítjátok naponta? Mert ha nem a macska büdös,koszos alomba nem végzi a dolgát.
2018. máj. 20. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Arkhowar válasza:
100%
Kíváncsi lennék mit szólna anyád ha elsózza a levest te rávernél egyet... A stressz miatt kialakulhat idiopatikus hólyaggyulladás. [link]
2018. máj. 20. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!