Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Milyen és hány cicád van?...

Milyen és hány cicád van? Kinti, benti vagy kinti-benti?

Figyelt kérdés
Nemet és kort is írjatok légyszi. Mármint a cicáknak:)
2018. máj. 27. 11:04
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
1 cicám van, fajtája házimacska, 4 éves ivartalanított lány, nagyrészt kinti, de a konyhába bejárhat, télen bent is alszik.
2018. máj. 27. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
1 cicám van,nőstény,sima házimacska,egy éves,csak benti cica.
2018. máj. 27. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Jelenleg egy van. Ivartalan kandúr házicica, gyönyörű ezüst cirmos, 4 éves múlt márciusban. Kinti-benti, télen szinte csak dolgot végezni jár ki, nyáron néha éjjelre is kimarad. Abszolút szabad számára a járás.

3 hét múlva lesz egy kislány pajtása is, szintén házimacska.

2018. máj. 27. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

4 kandúr házimacskám van,8 évesek,testvérek.Nyáron kint vannak,csavargás,balhé.Télen bent,nappal mikor melózok a kazánházban vannak,ha hazaértem benn a házban,télen nyáron állandó bejárásuk van.Egy vörös,egy szürke-fehér,egy fekete-fehér,és egy fehér-szürke itt-ott vöröses foltokkal.Bár mindannyian barátságosak,ragaszkodóak,sokat foglalkoztam velük,de a vörös a legnagyobb haver,az állandóan rajtam lóg,rajtam alszik,ha kimegyek konyába,az udvarra,mindenhová követ..☺


35/F

2018. máj. 27. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Mindig fekete házimacskáink voltak.

Régen volt 2 (1 kandúr, 1 nőstény, ivartalanok), kinti-bentiek, az egyik 2 évesen FIP-es lett (még nem volt megbízható oltás ellene), a másikat az első alkalommal, hogy egyedül hagytuk kinn kamaszként, elcsapta egy autó (előtte már rendszeresen volt kinn, felügyelettel).

A mostani 2 (1 kandúr, 1 nőstény, ivartalanok) ezért csak benti.

2018. máj. 27. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Benti cicáim vannak,egy ivartalanított nőstény,és még egy ivaros(már nem sokáig) kandúr.Mind a kettő keverék.A hím maine coon/ragdoll mix,a nősténynél csak qz anyát tudjuk,ő szintén maine coon.
2018. máj. 27. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Előző vagyok,a hím 3 éves,a nőstény 2.
2018. máj. 27. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Egy 1 éves, ivartalan Maine Coon kandúr, benti cica. Velünk alszik, imádjuk. :)
2018. máj. 27. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Egy kb. 2 éves ivartalan nőstény házimacska, utcán élt, de befogadtam, azóta benti cica, de a felügyeletemmel kijöhet az udvarra, szerencsére nem próbál elmenni, de hallgat a nevére is, és teljesen behívható.
2018. máj. 27. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat.

Nekünk van 2 csak benti, kettő kinti-benti és kinti sok van, mert sok cica csak úgy ideszegődik hozzánk. Ami a mienk az 8, de van, hogy születnek, de nem marad meg mind, vagy elkóborolnak, meg jönnek is ide másikak, kóborak most van 6, ami jár hozzánk. Meg a hegyen is vannak macskáink, azok ott élnek, egerésznek, de barátságosak velünk és télre haza szoktak jönni velünk.

A csak benti az egyiket elhagyta az anyukája és mi neveltük fel, fecskendővel etettük meg minden és nem szeret kimenni, nagyon ragaszkodik hozzánk. A másik csak benti azt elkapta egy kutya, de túlélte és most nem merjük még kiengedni, néha a teraszra kijön velünk, de csak ha mindenki kimegy, mert egyedül nem szeret lenni, de amúgy fél kint lenni a trauma miatt, így benti lett, azelőtt nem volt bejárása. A két kinti-bentit szintén mi neveltük fel, de az egyik a mi egyik cicánk kiscicája, mert elhagyta az anyja, a másikat a hegyen találtuk, az egyik hegyi cicánk hozta nekünk oda, a pincébe volt bedobva.

Kintiek közül két fekete fehér, egy szürke fehér, egy szürke cirmos, két barna cirmos, egy ezüst cirmos, olyan whiskas féle, egy narancsos-barnás cirmos(ez a 4 tesó, az egyik kibe járós kiskölykei, illetve már két évesek).

2018. máj. 27. 12:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!