Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Állatok » Macskák

A kérdés

Ma kaptam meg a 6 hetes kiscicám. Sajnos nem lehet benti cica, de most is az ölemben alszik. Van neki egy kis ládikója, benne párnával kibélelve. A garázsba tettem, van ott neki alom is. Nem lesz vele semmi baj éjjel, ellesz egyedül a garázsban?

Keress kérdéseket hasonló témában: kölyök macska

máj. 14. 15:23  Privát üzenet  

A válaszok

Vidd vissza! 10-12 hetes koráig az anyja mellett van a helye!

Addig kicsit tájékozódj, de annak sok értelme nincs, hogy kinti macska.

Első 1-2 hétben bent kell tartani a házban, mert ha lerakod az udvar közepére, holnapra már nem lesz meg, elmegy és nem jön vissza soha!

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont máj. 14. 15:26 Privát üzenet
Még tul fiatal, vidd vissza az anyja mellé és 6hét mulva hozd el, és mindenkép a házban tartsd míg meg nem szok titeket

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont máj. 14. 15:35 Privát üzenet
Csatlakozva az előttem szólókhoz, jó nagy hentes lehet, aki a cicát neked adta. Mert a macskákhoz nem ért, az már látszik.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont máj. 14. 15:52 Privát üzenet
Ha elmegy, egyedül elpusztul, még túl kicsi. Márpedig el fog menni, a macska nem kutya, hogy leteszed valahova és ott marad. Hogyhogy hat hetesen nálad van, és hogyhogy hat hetesen kiteszitek a garázsba? Szüleidnek nincs lelkiismerete, vagy hasonló? Vagy két-három hónapig bent kéne tartani, és szerintem még akkor is korai kiengedni.

A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/4Időpont máj. 15. 01:40 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Tinédzserek ti ki szoktetek már éjjel mert egyedül éreztétek magatok és nem vették észre?
Pánikosok, szorongók! Van aki egyedül lesz éjjel és szorong emiatt? Mit csináltok ilyenkor?
Hogyan tudnám elérni, hogy minden rendben legyen éjjel, és ha nem vagyok otthon?
Van egy 2 hónapos labradorom Éjjel a kutyus be van zárva a kamrába. Este 11-kor fekvés, reggel 6-kor reggeli. A kettő között 3-5 felé nyüszít, és kaparja az ajtót. Ilyenkor...
A kiscicámat (Hercegnő,1 hónapos 3 hetes, lány) amikor egyedül hagyom éjjelre, egész éjjel nyávog! Mit tegyek?
Éjjel, egyedül sétálsz haza, egyszer csak a sötétből két óriási rottweiler bukkan elő pár méterre tőled, mit teszel?

Kérdések az Állatok rovatbólKérdések a Macskák rovatból

Minden jog fenntartva © 2018, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!