Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ma kaptam meg a 6 hetes...

Ma kaptam meg a 6 hetes kiscicám. Sajnos nem lehet benti cica, de most is az ölemben alszik. Van neki egy kis ládikója, benne párnával kibélelve. A garázsba tettem, van ott neki alom is. Nem lesz vele semmi baj éjjel, ellesz egyedül a garázsban?

Figyelt kérdés

2018. máj. 14. 15:23
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Vidd vissza! 10-12 hetes koráig az anyja mellett van a helye!

Addig kicsit tájékozódj, de annak sok értelme nincs, hogy kinti macska.

Első 1-2 hétben bent kell tartani a házban, mert ha lerakod az udvar közepére, holnapra már nem lesz meg, elmegy és nem jön vissza soha!

2018. máj. 14. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Még tul fiatal, vidd vissza az anyja mellé és 6hét mulva hozd el, és mindenkép a házban tartsd míg meg nem szok titeket
2018. máj. 14. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Csatlakozva az előttem szólókhoz, jó nagy hentes lehet, aki a cicát neked adta. Mert a macskákhoz nem ért, az már látszik.
2018. máj. 14. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha elmegy, egyedül elpusztul, még túl kicsi. Márpedig el fog menni, a macska nem kutya, hogy leteszed valahova és ott marad. Hogyhogy hat hetesen nálad van, és hogyhogy hat hetesen kiteszitek a garázsba? Szüleidnek nincs lelkiismerete, vagy hasonló? Vagy két-három hónapig bent kéne tartani, és szerintem még akkor is korai kiengedni.
2018. máj. 15. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
A macska a garázsban lakik :) sőt, már az udvaron. Egészségesen felnőtt, nem szökött el, minden rendben vele!!!! Szóval köszönöm a kedves szavakat
2019. jan. 18. 15:50
 6/6 anonim ***** válasza:
65%

Én egyszer találtam egy szinte újszülött kiscicát,még a szeme sem volt kinyílva,nemnt

udom mi történhetett hogy az anyja hátrahagyta..vettem mini cumisüveget,laktózmentes langyos tejjel etettem hetekig,megerősödött,növekedett...ennek 9 éve,most is itt alszik a mellkasomon,soha nem szakad le rólam,imádjuk egymást..☺

2019. jan. 18. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!