Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Belopodzott a cicám az alsó...

Belopodzott a cicám az alsó szinti lakásba, de elutaztak. Onnan tudom, hogy ott van mert nyávog. Bezárták véletlen. Nem tudom elérni öket. Hogy hozzam ki?

Figyelt kérdés

2018. máj. 30. 18:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Gondolom, ajtó-ablak zárva... Nehéz ügy! Próbáld meg megtudni, hogy kinél lehet pótkulcs, vagy mikor jönnek haza! Ha létezik valami rés, juttassatok be neki valami enni-innivalót. (Gondolom, nincs ilyen rés...)
2018. máj. 30. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
42%
Tekintettel arra, hogy kutyák miatt fel szabad törni a drága autók ablakait, úgy macska miatt is nyugodtan be lehet törni a ház ajtaját. A szomszéd meg így járt, nyilván otthon volt, amikor a macska bement, hát miért nem figyelt oda? Ne hagyjátok szomjan halni.
2018. máj. 30. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Azt tudod hogy gyorsan kiszárad ilyen melegben meg a stressztől is ? Sürgősen cselekedj . Mi az hogy nem tudod elérni ? Ha van SMS küldés írj rá hogy a yardot BMet hívod mi a teendő és ha behatol a tűzoltóság akkor te állod a zár ajtó költséget . Ez ilyen ügy . Ablakot ne törjétek be , az kényes .
2018. máj. 30. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
De mikor jönnek haza? Ma este vagy egy hét múlva? Első esetben megvárják őket, második esetben pedig a rendőrséget kell felhívni, ők nyithatják ki a lakást.
2018. máj. 30. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
63%
Mindegy mit írtok , nem lép semmit csak tátja a száját . A következő kérdése az lesz technika témában : Málé voltam emiatt elpusztult a macskám hogyan milyen szerkezettel fordíthatom vissza az időt ?
2018. máj. 30. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
30%
Nálunk a macska a liftbe zárta be magát. Két emeletet utazott, és a nyakamba ugrott.
2018. máj. 30. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Intézkedek, épp keresek illetöket akik tudatják az elérhetöségüket, biztos kihozom igy vagy ugy, max fizetek a kárért.
2018. máj. 30. 18:37
 8/11 A kérdező kommentje:
Ha lakatost hivok? Ö akkor kinyitja és be is zárja, vagy uj zár uj kulcs? Mi a menete nem tudjátok?
2018. máj. 30. 18:41
 9/11 A kérdező kommentje:
Úgy néz ki megoldódott. Az egyik szomszéd jóban van velük, Felhívtuk őket a lányuknak van kulcsa, megadták az elérhetőséget. Felhívtam, de sajnos csak holnap reggel tud kijönni. Kibírja addig?:(
2018. máj. 30. 19:10
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén szólva el nem tudom képzelni, hogy ne bírná ki addig, persze lehet, hogy lelkileg nem tesz neki jót a dolog, nem értek a macskalélektanhoz. Egy napnál rövidebb idő ivás nélkül, szobahőmérsékleten, annyi levegővel, ami a lakásban van, nos, ez nem súlyos egy macskának, ahogy embernek sem, legfeljebb kellemetlen.
2018. máj. 30. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!