Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Van három 5-6 hetes kiscicám,...

Papkatalin kérdése:

Van három 5-6 hetes kiscicám, közülük kettő ügyesen lecsipegeti a húst (főtt) a csirkenyakrol, míg a harmadik meg sem akarja kóstolni, csak szopik és vizet iszik pedig akkora fogacskai vannak mint a többinek. Vajon mikor fog ételt enni?

Figyelt kérdés
2018. máj. 31. 09:51
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A többiek is csak kínjukban eszik le, mert neked nincs annyi eszed, hogy nekik még nem a csontos hús kell ,viszont nem akarnak éhen halni. Nem egyformán fejlődnek és tanulnak.
2018. máj. 31. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Csak kérlek hogy ne legyél ilyen primitív, könyörgöm.
2018. máj. 31. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a mentettem az Istennek sem akart áttérni a szilárd táplálékra, még 6 hetesen is könyörögnöm kellett neki. Bár én nem voltam akkora marha, hogy csontos hússal próbálkozzak. Talán nem ártana JÓ MINŐSÉGŰ alutasakosat vagy egy kis csirkemellet ledarálni, felhigítani egy kis LAKTÓZMENTES tejjel vagy cicatejjel (en tápszerrel higítottam) és úgy fokozatosan rá lehet szoktatni a szilárdabb kajákra.
2018. máj. 31. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Azért nézd már meg mekkora foga van egy kölyök macskának... Az enyém még 5 hónaposan is inkább a szottyos dolgokat ette, száraztápot a fogváltásig nem igazán erőltette. Egy bruttó 6 hetes cicának körülbelül akkora foga lehet, mint egy tollhegy, hát rágj azzal ketté egy csirkenyakat.
2018. máj. 31. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem vegán a cicamicuska.
2018. jún. 1. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!