Kezdőoldal » Állatok » Macskák » SOS. Találtam egy kiscicát, a...

SOS. Találtam egy kiscicát, a lakóhelyem melletti szőlőhegyen, ahol nem lakik senki. Mit csináljak, mivel etessem? Nagyon picike még, keresi a mamiját.

Figyelt kérdés

Borzalmasan megijedtem, amikor rátaláltam, bőrig volt ázva, alig találtam őt meg a hatalmas gazban, nagyon nyávogott, volt egy nagy csiga szegénynek a nyakán, Megtörölgettem, megszárítottam, behoztam a házba, hála istenek úgy látom, nincsen semmi baja, bár a pocakja talán kicsit puffadtnak tűnik, de ezen kívül pl. játszik, ami gondolom, jó jel. Száraz macskaeledelem volt itthon, azzal nem is tudott semmit kezdeni, meg féltem is, nehogy megfulladjon tőle vagy vmi, szerencsére volt itthon vizes tápom is, azt megtudtam vele etetni, majdnem leharapta az ujjamat, annyira éhes volt, ki tudja, mióta lehetett ott..:( Nagyon keresi a cicit, folyton bújik, csak az ölemben alszik el. Nem tudom, mennyi idős lehet, talán 2-4 hetes körül... Holnap tudok legközelebb vásárolni, gondoltam veszek neki való tejet meg tápot. Holnap körbekérdezősködök a környéken, van egy sejtésem, melyik cica lehet az anyukája, még mellette lenne a helye. Nagyon remélem, hogy lesz helye, mert én sajnos nem tudom őt megtartani, kettő másik cicám van. Ha senki nem jelentkezik érte, hétfőn vagy kedden elviszem állatorvoshoz, hogy nézze őt meg, meg persze addig még maradhat, amíg nem találok neki gazdit.

Nem tudom, mivel helyettesíthetném neki a cicit, mert nagyon keresi a mamiját szegénykém.. :(

Ja, kimentem vele az előbb, hátha megérzi őt a mamija, de nagyon sötét van már, semmit se láttam, pedig a pici még pont nyávogott is, meg az a baj, hogyha az az anyukája, akire gondolok, az én macskám pont vele szokott veszekedni és lehet, hogy most az anyuka azért nem mert oda jönni, amikor hívtam. :/


Előre is köszönöm a segítséget!


2018. jún. 2. 23:16
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Ne csak a pocakját, a fenekét is dörgöld a nedves törlőkendővel, amikor eteted 2-3 óránként, utána mindig.

Érdemes lenne minél hamarabb dokihoz vinni, azzal adnád neki a legnagyobb esélyt.

2018. jún. 3. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hála istennek azóta már kakilt, meg pisil, kétszer is!

Viszont, sajnos nem azoké, akikre gondoltam... :/

2018. jún. 3. 11:27
 13/14 anonim ***** válasza:
Egyszer e is talaltm az arakban egy kismacskat, delelottol estig volt ott, szoltak nekem en meg nem hagyhattam itt, elmentem erte hazahiztam, hideg volt mar picit. A nosteny macskam nem akarta szoptatni(azota ivarzalanitva van), ezert nem tehettem mast, este keso volt, visszavittem, rongyokba csavarva es vartam. Elojott az anyja es elvitte :) akkoe jo dontest hoztam hogy visszavittem
2018. jún. 4. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
9. vagyok, nagyon jó! Azt hittem, te akarod hirdetni, de ha ismersz konkrét segítséget, az jó, megértelek.
2018. jún. 4. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!