Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Eltűnt a cicám 1 napja, nem...

Eltűnt a cicám 1 napja, nem találjuk sehol, a páromat nem érdekli, hogy éljem túl?

Figyelt kérdés
Kertben sokat csatangol, de nem szokott ilyen sok időre eltűnni. Mert ha hívom mindig előkerül hamar.

2018. jún. 3. 19:58
1 2 3 4 5
 11/45 anonim ***** válasza:
94%
Egy nap az semmi. Megértem, h félted, de majd ha egy hét múlva se megy haza, akkor kezd el temetni elméletben. A párod meg nem macskás, ennyi. Engem sem hatnak meg a férjem gőtéi.
2018. jún. 3. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/45 anonim ***** válasza:
92%
Hogyhogy ő miatta? Hogy tűnhet el valaki miatt? A macskák önállóak, csavarognak. Ha ennyire macskás vagy, ismerhetnéd jobban a természetüket.
2018. jún. 3. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/45 anonim ***** válasza:
92%
Eddig nem érdekelte, most meg ő miatta tűnt el a macska? Most mi van?
2018. jún. 3. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/45 anonim ***** válasza:
83%

Hány éves vagy 12?

A párodat nem érdekli a macska, és akkor mi van? Nem az övé, hanem a tied, neked kell gondoskodni róla. Sajnos ha neked fontos sem tudja magát felizgatni rajta, vannak ilyen emberek, fogyótárgy nekik a macska.

És miért vádolod meg egyáltalán ezzel a párodat, hogy miatta tűnt el?

Meg minket mit érdekel a párod szerinted? Nehogy már ő legyen a fekete bárány, mert te nem találod a macskád. Neki semmi köze hozzá, ha nem érdekli hát nem érdekli.

Nekünk van amikor 1 hét után kerül elő a macska, ne hisztizz. Kinti macskával akármikor történhet akármi, főleg, ha nincs ivartalanítva, ez már a te gondod, te felelőséged. Segíteni nem tudunk, csak azt mondani hogy légy türelemmel.

2018. jún. 3. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/45 A kérdező kommentje:
Közösen fogadtuk be 2 hónapos korában a cicát. Van több cica is korábbról, de azok mindig hazajönnek időben.
2018. jún. 3. 20:27
 16/45 A kérdező kommentje:
Már 10-nél többször voltam a kertben. Hívogatom, de semmi. Már nagyon rosszul érzem magam. :(
2018. jún. 3. 20:28
 17/45 A kérdező kommentje:
2018. jún. 3. 20:30
 18/45 anonim ***** válasza:
100%

Pár héttel ezelőtt 5 napra tűnt el a cicám, aki egyebk3nt soha nem volt csavargós. Se előtte (6 ev alatt) se azóta nem tűnt el pár óránál tovább. Lényeg, hogy 5 nap után hazajött épségben. Én is azt hittem, hogy soha többé nem látom.

Nem fogok arról írni, hogy egy cica mennyivel nagyobb biztonságban van bent a házban, ez tény, de nekem sincs szívem bezarni az enyémet egész életére(szabadon járhat ki be) mikor latom, hogy milyen jól érzi magát kint az udvaron. Ezzel nem azt mondom, hogy elitelem azt aki bent tartja a cicáját csak azt, hogy én sem úgy gondolom, hogy minden szempontból jobb neki az az élet. Persze én is féltem a sajátomat. Lényeg, hogy még bőven van arra esély, hogy előkerül!

Sajnálom, hogy ilyen a párod. Az, hogy nem érdekli a macska az egy dolog (bár így, hogy közösen vallaltatok elgondolkodnek azon,hogy mernek-e neki gyereket szülni például ). De a nagyobb baj, hogy VELED se törődik, hogy neked milyen érzés. Az előző párom nekem is ilyen volt. A kutyusomnak életmentő műtétje volt és tudomast se vettem róla sőt elavarta, hogy én se vegyek róla tudomást és "ne kinlodjak". Más miatt ert véget, de már nem bánom. Írj nyugodtan ha szeretnél!:)

2018. jún. 3. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/45 A kérdező kommentje:
1 hónapja már volt olyan egyszer, hogy későn jött haza, de akkor később is tűnt el.
2018. jún. 3. 20:55
 20/45 anonim ***** válasza:
62%
Ha annyira fontos lenne az a macska, mar rég ivartalanítva lenne, és nem hagynád csak úgy csavarogni. Bármi baja lehet a telken kívül...
2018. jún. 3. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!