Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Eltűnt a cicám 1 napja, nem...

Eltűnt a cicám 1 napja, nem találjuk sehol, a páromat nem érdekli, hogy éljem túl?

Figyelt kérdés
Kertben sokat csatangol, de nem szokott ilyen sok időre eltűnni. Mert ha hívom mindig előkerül hamar.

2018. jún. 3. 19:58
1 2 3 4 5
 21/45 A kérdező kommentje:
A szomszédos helyeken van pár kutya, de amerre játszani szokott arra csak ilyen tacskófélék vannak elvileg. Általában mindig ugyanabból az irányból szokott hazaszaladni.
2018. jún. 3. 21:00
 22/45 A kérdező kommentje:
Fogamzásgátló tablettát kap mindig.
2018. jún. 3. 21:00
 23/45 A kérdező kommentje:
2018. jún. 3. 21:04
 24/45 anonim ***** válasza:
100%

Hát esetleg beszélhetnénk arról is akkor, ami a lényeg, hogy keresni kellene a macskát. Nem a párod veszett el, akiről már mindent megbeszéltetek.

Szomszédokat körbekérdezni, ahol kutya van, be is zárhatták véletlen a macskádat egy garázsba, vagy melléképületbe, stb.

Eleve ki kellene menned az utcára, sétálni a környéken, most kilenckor már nagyon praktikus lenne, mert a macskák késő este kezdenek mozgolódni, meg éjjel járnak. Sétáljatok egy jó nagyot, nézelődjetek, ciccegjetek, vigyetek a kedvenc kajájából, ha zacskócsörgésre előjön, vagy esetleg úgy, hogy érezze a szagát, ilyesmi.

Ha van bent macskaalom, akkor azt tedd ki a bejárati ajtó elé az udvarra, a saját szagát (vizelet) megérzi, és könnyebben visszatalál, ha eltévedt.

Ha csak kikiabálsz, lehet sose fogod megtalálni, és lehet a szomszéd utcában van.

Később lehet plakátolni, facere ki lehet írni éjjel is, a szomszédokat meg holnap meg tudod kérdezni. Lehet egy fa tetején ül és nem tud lejönni. Volt már ilyen a történelemben.

Egyébként a párod meg készíthet egy kifutót a macskáknak, favázzal, dróthálóval, és akkor a macska is meglesz, meg köztetek sem lesz vita, plusz a macska levegőzni fog, mégsem lesz veszélyben.


[link]


van macskabiztos kerítés is, a rudas megoldás nem drága (cső), 2. kép

[link]


De először is legyen meg, úgyhogy nézzetek szét a környéken!

2018. jún. 3. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/45 A kérdező kommentje:
Nekem ő volt a mindenem. Párom már nem jelent semmit.
2018. jún. 3. 21:31
 26/45 A kérdező kommentje:
Körbesétáltam már az utcát és többször is hívtam. Mind hiába. Megörülök teljesen...
2018. jún. 3. 21:32
 27/45 A kérdező kommentje:

Reggel 10-kor szoktuk kiengedni őket és délután 7 fele bezárjuk őket a helyükre.


Hiányzik nagyon.

2018. jún. 3. 21:33
 28/45 anonim válasza:
Ne add fel. Várd meg a holnapot,de egy percre se hidd azt hogy sose találod meg,mert akkor annyira magad alatt leszel,hogy nem fog érdekelni semmi csak a macskád. Át érzem a helyzeted. Ha 2 nap múlva nem kerül elő akkor gondolkozz h mi lesz. Holnap plakátolj,írd ki facera,szomszédokat kérdezz. Fel a fejjel. Volt egy macskám,már nem is emlékszem amikor fél-1 évesen megtaláltuk a csontjait...
2018. jún. 3. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/45 anonim ***** válasza:
83%

"Nekem ő volt a mindenem. Párom már nem jelent semmit."


Ok, kezdem azt hinni, hogy ez egy troll kérdés. Ha nem, remélem minél hamarabb elhagy a párod, mert ketyós vagy. :D Ne is válaszoljatok neki szerintem többet.

2018. jún. 3. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/45 A kérdező kommentje:
#29 undorító egy alak lehetsz
2018. jún. 3. 22:30
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!