Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Eltűnt a cicám 1 napja, nem...

Eltűnt a cicám 1 napja, nem találjuk sehol, a páromat nem érdekli, hogy éljem túl?

Figyelt kérdés
Kertben sokat csatangol, de nem szokott ilyen sok időre eltűnni. Mert ha hívom mindig előkerül hamar.

2018. jún. 3. 19:58
1 2 3 4 5
 41/45 anonim ***** válasza:
34%

A párom feladata lett volna rá vigyázni, - a TE macskádra a TE feladatod vigyázni!


Ennyi.

2018. jún. 4. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/45 anonim ***** válasza:
0%

A párod amúgy tudja, hogy milyen emberrel él együtt?


REMÉLEM, mielőbb kidob!


Én is imádom a macskámat, de a páromat legalább annyira szeretem, és eszem ágában nem lenne olyant mondani, hogy "nem is érdekel".

2018. jún. 4. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/45 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy oldottam meg, hogy a szeretett macskáimnak ne legyen baja, hogy fél éves koruk körül mindkettőt ivartalanítattam.

Annak ellenére, hogy kertes házban lakom, nem kijárósak, mert vannak autók, kutyák, mérgek, hülye szomszédok, pszichopata járókelők stb. De megijedhet a viharban is és elszaladhat jó messzire, ahonnan nem talál haza.


De ha mégis eltűnne valamelyik, és nem hoznák vissza (a chip es a nyakörv ellenére-cím, telefonszám rajta), akkor kiplakátolnám a környéket, körbemennék a menhelyeken, felvenném a kapcsolatot az állatvédő szervezetekkel és járnám az utcákat. Ha mázlid van akkor X nap után hazamehet, ha neki van mázlija, akkor befogadta valaki aki ivartalaníttatja és vigyáz rá.

2018. jún. 4. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 anonim ***** válasza:
Ha előkerült (reméljük nem vemhesen) irány a doki és ivartalanítás.
2018. jún. 4. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/45 anonim ***** válasza:

1, Az ivartalanított macska is csavarog

2, Ha a párod nem érdekli akkor te sem vagy fontos neki.

3, A törvény bünteti az állatkínzást, ha elkóborol és bárki bántja az 3 évre börtönbe kerülhet a szemétje.

2019. ápr. 13. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!