Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A kutya husegsebb vagy a cica?

A kutya husegsebb vagy a cica?

Figyelt kérdés
Van egy cicam es egy kis kutyam. A kiskutyam barkivel elmenne haza aki csak meg simogatja vagy jatszik vele az utcan es sose engem vagy a csalad tagokat udvozol eloszor hanem valaki vadidegent. A cicam egesz nap kovet engem a lakasba es hiaba van vele akarki akkor is utanam nyavog ameg vissza nem megyek hozza. Ez esetben a cicam husegesebb?

2018. jún. 5. 23:29
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Meg annyi zavar meg engem.. Hogy mindig meg ugat, meg van a kutyamnak egy ugymond "bunko" nezese es ugy nez ram es ugyanugy oszton szeruen jon utanam na ez idegesit hogy valojaba nem kedveli az embert de megis koveg mer ez osztonzi.. :((:)
2018. jún. 6. 18:28
 12/13 anonim ***** válasza:
En a macskara szavaznek legalabbis az enyenek kozul ketto nagyon huseges/volt. Attol fugg hogy vannak nevelve. Volt kutyank is, kisebb koromban, de nem foglalkoztunk vele eleget, ezert nem is ragaszkodott hozzank tulsagosan. Eddig akiket felneveltem macskakat hűségesek hozzan nagyon.
2018. jún. 6. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Mégegy szavazat a macskának! :) sehol nincs a kutya hűségessége a macska hűségessége közelében! Teljesen más a kettő! (van kutyám is, macskám is, szóval pontosan ismerem mindkettőt! Jobban is szeretem a macskámat, nem véletlenül!)
2018. aug. 21. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!