Kezdőoldal » Állatok » Macskák » 2 hónapos kiscicát magára...

2 hónapos kiscicát magára lehet hagyni éjszakára?

Figyelt kérdés
Egy barátom cicája, el kell utaznia, ezért én fogok vigyázni a cicusra, de náluk. Holnap déltől estig lennék vele, de aludni mindenképpen hazajönnék. Vasárnap reggel megint cicáznék, aztán kora délután (14 felé) mennék megint, estig, amíg haza nem ér a gazdi. A vasárnap tuti nem probléma, mert hét közben is egyedül van délelőtt, viszont nagyon korán kel reggel (5) és én akkor még nem lennék ott. Nem lesz teljesen kikészülve, hogy csak 8 felé érek oda vasárnap?

2018. jún. 8. 20:46
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Dehogyis, nem lesz semmi baja

Főleg ha délelőttönként is egyedül volt, még félni sem fog, ne aggódj

Szerintem ha egész nap egyedül lenne se lenne semmi baj, a kiscicák feltalálják magukat egyedül is

2018. jún. 8. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi! Közben lehet, hogy a párom ott marad vele éjszakára, én meg hazajövök a mi cicánkhoz :D
2018. jún. 8. 21:16
 3/8 anonim válasza:
100%
Nem kell ottmaradni vele, nyugi
2018. jún. 8. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ok. Ha esetleg képes lennék otthagyni, akkor a szobában, ahol a kis helye van, hagyjak égve lámpát?
2018. jún. 8. 21:45
 5/8 anonim ***** válasza:
74%

Nem, szerintem zavarná, hogy világos van, amikor a belső órája szerint sötétnek kellene lennie.

Nyugodtan hagyd ott, semmi baja nem lesz.

2 hónaposan úgysem ANNYIRA kicsi már.

2018. jún. 8. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nyugodtan ott lehet hagyni, legyen előtte kaja, víz, és alom.

Lámpát nem kell égve hagyni, felesleges. Egyrészt jól lát sötétben is, másrészt macska, nem fél a sötétben.

2018. jún. 9. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Egy két hónapos macska sokkal talpraesettebb, mint egy két hónapos gyerek. Nem kell neki felkapcsolva hagyni a villanyt és őrködni egész éjszaka mellette, max egy kicsit unatkozni fog de nem lesz baja.
2018. jún. 9. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem kell túlparázni.

Kaja, pia, alom, meg mielőtt elmész megdögönyözöd, kicsit játszol vele azt jónapot.

2018. jún. 9. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!