Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit csináljak, ha nem bírom a...

Mit csináljak, ha nem bírom a párom macskáját? Már az első alkalommal megharapott, pedig nem bántottam, sőt normálisan viselkedem vele mindig. A macska viszont folyton ellenszenvesen visekedik velem.

Figyelt kérdés
Nem bírom már. Egyszerűen a puszta látványa is zavar. Nagyon elkényeztetett macska,mindent megengednek neki.nem szidják,semmi. Emiatt lehet? Adjatok tippeket,hogy hogy lehetnénk meg békében egymás mellett.
2018. jún. 14. 00:23
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
0%
10. válaszoló, jelentősebb összegbe mernék fogadni, hogy a kérdező nőnemű.
2018. jún. 14. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
75%
11! Valamiért automatikusan azt hittem, hogy pasi. :D
2018. jún. 14. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

"Normálisan viselkedem vele mindig". Azt hogy képzeljem el?

Megszoksz vagy megszöksz, tudod...

2018. jún. 14. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Mindenki jön itt a macskaneveléssel... Egy abszolút öntörvényű állatról beszélünk. Ha olyan a természete, hogy nem szereti az embereket, fél tőlük, stb., a fejedre is állhatsz, akkor sem fog megkedvelni a gazdáján kívül senki mást. Az én egyik macskám is ilyen, és nem egy cicával volt már dolgom életem során.


Adj neki időt, ha egyáltalán még együtt vagy a gazdájával, és hagyd, hogy majd ha ő úgy érzi, hogy nem érez téged ellenségnek, akkor odamegy hozzád. Nyilván érzi ő is, hogy nem bírod őt és ahogy írtad, a puszta látványa is zavar. Ezt az ember is megérzi, ha valaki már úgy áll hozzá, hogy nem kedveli őt. Egyértelmű, hogy nem fog akkor jóindulattal közeledni felé.

2018. nov. 23. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Naná, hogy a macska megérzi, ha ellenszenves neked. Ők sem hülyék. Ha nem tudod megszeretni, akkor lépj le. De te vagy gondolkodó ember, tessék alkalmazkodni. Ha szerinted a macskák nem szépek, akkor tarts más állatot, vagy egyáltalán ne tarts, nem neked való.
ápr. 29. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!