Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskám egy ninja? (többi lent)

A macskám egy ninja? (többi lent)

Figyelt kérdés
Non-stop ölik egymást egy nála jóval nagyobb macskával, de soha egy karcolás nincs rajta, amikor megvizsgálom. Hogy csinálja?

2018. jún. 15. 18:56
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A titok, hogy a másik macska egy gumipók.
2018. jún. 15. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%
42
2018. jún. 15. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 mantis religiosa ***** válasza:
100%

1. Megbeszélték, hogy csak light-contact-ba nyomják.


2. A macskád lefizette a nagyobbat 1-2 egérrel, hogy hagyja nyerni, aztán menő legyen a cica hölgyek előtt.


3.A macskád, egy hegylakó-macska. Egy dologra vigyázz: ne vágják le a fejét!

2018. jún. 15. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
9 életük van:) Amúgy lehet, hogy jó a taktikája, meg fürge is, plusz még fiatal/jó kondiban van/mindkettő. :)
2018. jún. 15. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Na, jogosak a komolytalan válaszok, elvégre magam is komolytalanul fogalmaztam meg a kérdést, de én komolyan nem értem :D Egy nagy borzos kóbor (vagy kissé elhanyagolt) macskával szokott verekedni, komolyan, attól még én is félek. Egyszerűen nem tudom elképzelni, hogy egy ilyen marakodás közben nem sérül meg.
2018. jún. 15. 23:19
 6/8 mantis religiosa ***** válasza:

Komolyra fordítva a szót. Egy adott közösségen belül a fajtársak nem szokták megölni egymást, sőt még a súlyos sérülések is ritkák. Általában ha eldől a rangsorvita, és nincs a környéken nőstény, maguktól megszűnnek a balhék. Az ilyen csatáknak nagyobb a füstje, mint a lángja. A macskák hatékony vadászok, ha tényleg ártani akarnának egymásnak, akkor ártanának is, minden feltűnés nélkül, halálosan csendben.


Nem lehet, hogy amit te verekedésnek gondolsz, az valójában nem az? A macskák párzása is elég hangos és temperamentumos, mondhatni, vad és tüzes.

2018. jún. 16. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Meh, ha non stop, akkor az lehet játék is. Ami látványos, hangos, de valojában ovatos.
2018. jún. 16. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Nem, ez egészen biztos, hogy bunyó. A macskám ivartalanítva van, párzás nem lehet, játék meg... ez távol áll minden játéktól, amit eddig láttam. Ez konkrétan marakodás, és nagyon-nagyon hangos. Gyakran vívnak meg az ablakban, a szúnyoghálóból pedig szinte már semmi sem maradt.

Na, de mindegy, addig jó, amíg nem sérül meg. Köszönöm a válaszokat!

2018. jún. 16. 10:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!