Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi lenne megoldás? Kinek van...

Mi lenne megoldás? Kinek van igaza?

Figyelt kérdés

Nemsokára kiscicám lesz, és anyával összevesztünk azon, hogy hol legyen az alom. Én természetesen a fürdőszobára gondoltam, de ő leszavazta, mivel nincsen ablaka, és hogy nem fogja azt szagolni konyhában, meg a nappaliban.. 2szintes a házunk, a fürdő az emeleten van, a konyha és a nappali lent. Jogosan gondolja, hogy ott is kaki szag lesz? Sztem ez kicsit túlzás, hogy elönti majd a házat. Ő azt akarja, hogy a szobámba legyen. Nekem ez nem igazán tetszik, sztem a cicának se tetszene, mivel ittlesz majd a kajája, játékai.

Szerintetek kinek van igaza? Mi lenne a megoldás?


2010. jún. 16. 17:37
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Nálunk is a fürdőszobában van a (zárt) alom, és semmi szaga.

Szerintem nyissatok ezzel, mert inkább oda való, mint egy szobába.

Ha kijárhat a cica, úgyis hamar rá fog szokni, hogy kint végezze a szükségét. Magától ki fog kéreckedni, mert a zárt alom belül viszont büdös, amit a macska csak addig visel el, amíg nincs jobb.

2010. jún. 16. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Egyertelmuen a szoba.

Meg is indokolom miert:

A kerdezo szerette volna a macskat, ove a feleloseg, o takaritson utanna, o szagolja. Van ra egy szazasom, hogy elobb takaritja ki a macskaalmot, ha a szobajaban van, mint ha a wc-ben.

Amugy, minosegi alom + fedett talca, es semmi szag (+ rendszeres tisztitas)

2010. jún. 17. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Nekünk az ebédlőben volt a macskawc (konyha mellett!) És semmi szag, még ha teli van a wc akkor sem! A macska nem ember, nem szarik olyan büdöset, hogy elájulunk tőle...
2010. jún. 17. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Nekünk is családi házunk van. Nálunk a cica alom a szuterénben van és ide zárjuk, ha nem vagyunk otthon, a riasztó miatt. Hűvösebb is van ott nyáron.A szuterénbe levezető ajtó nincs kilincsre csukva igy bármikor le tud menni. Szeret ott lenni, sokszor még napközben is oda megy le aludni.
2010. jún. 17. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!