Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi lehet a macskám orrával?

Mi lehet a macskám orrával?

Figyelt kérdés
Egyik nap hazajott és furcsan tartotta a fejét, látszott, hogy fáj neki. Vérzett az orra és tiszta seb volt neki. Elvittem dokihoz, aki szerint regebb ota fennallo gyulladás. Nem akarok okosabb lenni, mint egy orvos, de én ezt azért tartom kizártnak, mert eszrevttem volna, ha már régebb óta baja van. Azóta jobban van, de az orra még elég csúnya. Látszik, hogy gyógyul,de mint ami szét van szabdalva neki,ezért gondolom, hogy verekedhetett. Néha még picit "folyik" neki, de nem allandoan és nem is véres csak átlátszó váladék. Ez 10 napja történt. Meddig varhatok a gyógyulással? Ugyanis a további vizsgalatokert Nyiregyhazara kéne menni, ami tőlünk 2 oranyira van. Az orrlyuka belülről is csúnya, nem tudom leirni milyen. Tenyleg mint amit szetszabdaltak. Viszont már szebb, mint volt és a véres váladék sincs.
2018. jún. 18. 15:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Esetleg Bepanthennel kenegetni? Vsgy olyannal ami sebre van? Doki nem adott ra semmit?
2018. jún. 18. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
53%

Hát én biztos nem vártam volna 10 napot, hanem elvittem volna még aznap normális orvoshoz!Biztos fáj is neki,ki tudja mi érhette.

Ne várj vele 1 napot sem, vidd el szegényt!

Lehet orrba vágták, vagy valami patkánycsapda odacsapta.

Szörnyű traumáját ne tetézd még azzal, hogy nem viszed orvoshoz.

A te orrod ilyen lenne, gondolom szaladnál vele!

Amúgy ivartalaníttatni is kéne, akkor nem csavarogna így el, nem érné annyi baj.De csak normális felszerelt rendelőben!

2018. jún. 18. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Kapott fajdalomcsillapitot meg gyulladascsokkentot. Már nem fáj neki, az első 2 nap tényleg látszott rajta,de már jobban van sokkal. A doki szerint gyulladás és ha abbamarad a valadekozas akkor begyogyul, de azt mondta, hogy ha trauma akkor az is meggyogyul. Komolyabb vizsgalatot hónapokig fennallo probléma igényel.

Lesz ivartalanitva is.

2018. jún. 18. 22:44
 4/7 anonim ***** válasza:
Én elvinném, nehogy eldurvuljon.
2018. jún. 19. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Tíz nap után főleg.
2018. jún. 19. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem akarlak megijeszteni, de a laphámrák jutott eszembe először.
2018. jún. 19. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Azért nem rohantam vele egyből Nyiregyhazara, mert 99%, hogy egyik pillanatról a másikra jenetkezett, amikor a fejével is volt valami. Ezért gondoltam, hogy sérülés és mivel már azt láttam, hogy jobban van reméltem, hogy az orra is begyógyul. De akkor inkább nem várok vele,hanem kérek időpontot és megnezetem.
2018. jún. 19. 11:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!