Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Örökbe fogadnék egy mozgássérü...

Örökbe fogadnék egy mozgássérült cicát, aki mindkét hátsó lábára lebénult.3 hét múlva hozhatom el addig bevásárolnék, hogy teljesebbé tehessem az életet. Valaki nem tud olyat hogy létezik-e mozgássérült cicáknak külön alomtálca? Kerekeszék már van.

Figyelt kérdés
2018. jún. 18. 18:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha le van bénulva, akkor egyáltalán tudja korlátozni, tud magától üríteni? Mert ha igen, akkor vmi laposabb tálcát kéne szerintem.
2018. jún. 18. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Vagy valami nagyon lapos tálca, vagy ha nem tudja befojásolni ezt a dolgot akkor sztem "pelenka".
2018. jún. 18. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem itt érdemes lenne érdeklődni,hátha tud valaki segíteni.

[link]

2018. jún. 18. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Önállóan ürít a csöppség, járni is szépen megy csak húzza maga után a kis lábait.
2018. jún. 18. 22:17
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, nagyon jó ez az oldal🤗
2018. jún. 18. 22:18
 6/7 anonim ***** válasza:
94%
Big respect! Majdnem sírok..
2018. jún. 19. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

A cica így született, volt orvosnál és genetikailag nem működnek a lábai. Önállóan ürít és ennek ellenére életvidám, szívesen mászkál, csak az anyukája még szoptatja.

Tudom hogy sok gondoskodást igényel, volt már kiskutyám aki a hirtelen növéstől a nem tudott járni és napi 2 órát tornáztunk mire rendbe jött. Nálam a figyelem nem akadály. Köszönöm mindenki válaszát :)

2018. jún. 19. 19:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!