Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Milyen benti macskát vegyek...

Milyen benti macskát vegyek édesanyámnak?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Szeretnék anyukámnak egy "benti" (más néven szobacicát) venni születésnapjára. Imádja a macskákat, de eddig az összes házicicáját vagy megmérgezték, vagy eltűntek neki. Fajtatiszta cica is szóbajöhet, max.150 ezer Ft-ig.


Tudnátok nekem ajánlani/ötletet adni, hogy milyen cicát vegyek neki? Őt csak vész esetén kérdezném meg, hogy milyet szeretne, meglepetés lesz a cica. Előre is köszönöm a segítséget:)



2018. jún. 26. 18:18
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Állatmentő sereg cicás osztaga. Vannak most nagyon édes kölyökcicák is náluk, dömping van, de az idősebb cicáik is tökéletes szobacicák, hiszen őket már nevelve, kézhez szoktatva kapod, tudnak almozni meg mindent.

Arról nem is beszélve, hogy segítetek is vele, hiszen mind utcáról mentettek, akik megérdemelnek egy olyan életet, ami sosem jutott. :)

Keress rájuk fészen.

2018. jún. 27. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Az orosz kék valóban jó választás, csak nem 150 ezer Ft alatti árban mozognak, hanem inkább 180-200ezer.

Sziámi tenyésztő az országban kevesebb mint 5 van, az ő áruk is biztos hogy magasabb.

Ha kiválasztottál egy fajtát, de nem vagy biztos hogy jó helyen nézelődsz-e, írj nekem nyugodtan privát üzenetet. Én is tenyésztő vagyok, ismerem a nagy részüket. Tudok segíteni.

2018. jún. 27. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Abesszin, Brit rövidszőrű, Ragdoll, Maine Coon, Skót lógófülű, Thai, Sziámi, Norvég erdei macska, de egy hétköznapi európai rövidszőrű is megteszi szerintem.
2018. jún. 27. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Az abesszín meg oroszkék inkább 400 000 Ft.

Utóbbi nincs is az országban, külföldön meg a legolcsóbb fajtatiszta macskák is 1000 eurónál kezdődnek.


Én az amerikai, vagy brit rövidszőrűre, esetleg a maine coonra szavazok. Egészségesek és viszonylag könnyű természetűek!

De egy sima házi cica is megfelelhet, persze a daganatos megbetegedések kockázata itt nagyobb.

2018. jún. 27. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

Én biztosan nem adnék olyan emberbek 200 ezres.macskát, aki egyáltalán nem vigyáz rájzk.


Aki SZERETI az állatát, az ovja öket, nem hagyja, hogy elmászkáljon, stb.


Sima menhelyi macska elég lesz, ha az is eltűnik, akkor nem sok pénz veszik oda... :(


Sajnálom a nyerseséget.

Én vigyázok a macskámra, az egyik 15, a másik fél éves, ha udvaron vannak, velük megyek, nem hagyom kóborolni, macska biztos kerités, stb.

2018. jún. 28. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!