Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Kibírja egy cica este a dolga...

Kibírja egy cica este a dolga elvégzése nélkül?

Figyelt kérdés
Kijárós cicám van. A kérdésem az lenne kibírja-e este pisi-kaki nélkül reggelig? Mivel reggel kimehet..
2018. jún. 29. 23:33
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem benti cicám van, még kicsi, 3 hónapos.

Általában az enyém éjszaka is fent van, és ha rájön, akkor wczni fog.

Te se várnád fájó hassal, hogy na majd csak reggel mégy :D

Attól mert kijárós, még vehetsz neki almot.

2018. jún. 30. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy kibírja az estét. Majd hajnalban fossa össze a lakást...
2018. jún. 30. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Vagy igen, vagy nem. Fugg attol, hogy mennyi idos, mit es mennyit evett este, milyen allapotban vannak a vesei, fugg az o egyenisegetol (bosszuallo? hahahahaha).

Mindenesetre nem kellene kinoznod, miert nem veszel neki egy benti ladat, amibe belevegezheti a dolgat, amikor nem tudod kiengedni?

2018. jún. 30. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj, hogy a macskának nem tudod elmagyarázni, hogy “figyelj Artúr, csak reggelig zárlak be ide, de reggel 7-kor kelek, és akkor kiengedlek téged is”. Ő csak azt érzékeli, hogy bezárták, kimenni nem tud, alomtálca nincs, viszont vécéznie kell... hát kiteszi valami “megfelelő” helyre, cipőbe, ruhák közé... és reggel baromi értetlenül fogja nézni, hogy miért őrjöng a család, pedig ő nem csinált semmi rosszat. Szóval nem, nem fogja kibírni, mert nem érti mi az, hogy “csak reggelig”.
2018. jún. 30. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem. Te sem bírod ki,igaz? Vegyél neki almot. Nekem benti cicám van, de ha például éppen az almot takarítom, akkor toporog, ha nem mehet be egyből. Ahogy az ember sem, nekik is egészségtelen és nem is tudják vissza tartani.
2018. jún. 30. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Majd ugy kelsz reggel hogy a kula bá a homlokodon lesz
2018. jún. 30. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem biztos.

Érdemes lenne almot kitenni neki, így ha nem is bírja ki, lesz hova mennie.

2018. jún. 30. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ahogy a többi válaszoló is írta, tegyél be neki almot, teljesen megfelel a legolcsóbb is.

Az én cicám minden éjjel bent alszik, eleinte raktam be neki almot, ő sose hasztalta. "Jelez", ha ki akar menni, ami mindig reggel van. Ha még alszok felmászik hozzám az ágyba és felebreszt:D Ő így szokta meg, de minden cica más. Majd kitapasztalod!

2018. júl. 4. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!